Повідомлення суб'єктам господарювання

 

Про оголошення тендеру на реалізацію

проекту «RedSea-DeadSeaWaterProject»

Повідомляємо про оголошення Міністерством водних ресурсів та іригації Йорданії тендеру на реалізацію проекту «RedSea-DeadSeaWaterProject». Більш детальна інформація знаходиться на веб-сайті Ради експортерів та інвесторів при МЗС України за посиланням: http://rei.mfa.gov.ua/ua/news/council-news/43596-ogolosheno-tender-na-realizaciju-projektu-red-sea-dead-sea-water-project-jordanija.

Про співпрацю українських підприємств

з катарською компанією

До Посольства України в Йорданії звернувся генеральний менеджер йорданської філії катарської групи компаній «ALJABERGROUP» Ібрагім Абу Камар щодо зацікавленості у співробітництві з українськими компаніями у різних сферах.

«ALJABERGROUP» включає 62 компанії, які працюють у різних галузях по цілому світу, зокрема філії знаходяться в ОАЕ, Саудівській Аравії, Йорданії, Лівані, Сирії, Іспанії, Росії.

Дана компанія розробила та погодила інвестиційний проект, яким передбачено спорудження трьох 4-зіркових реабілітаційних готелів на березі Мертвого моря. У зв’язку з цим, йорданська філія зацікавлена у пошуку українських компаній з метою спільного будівництва сонячних електростанцій потужністю 36 МВт, які будуть використовуватися для забезпечення електроенергією даних готелів, а також у пошуку будівельних підприємств для закупівлі будівельних матеріалів та рекрутингових компаній з метою підбору персоналу на роботу в готелях.

У разі зацікавленості в співробітництві звертатись Посольства України в Йорданії за тел. (00 9626) 592-24-02, e-mail: emb_jo@mfa.gov.ua.

Про українсько-іранське

співробітництво

Відповідно листа Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні повідомляємо про вступ в силу нової форми фітосанітарного сертифікату для здійснення експорту сільськогосподарської продукції Ісламської Республіки Іран за межі країни.

Про українсько-кувейтське

співробітництво

09.11.2015 року Посольством України в Державі Кувейт проведено зустріч з головою правління кувейтської компанії «Al-BeimiFirstGeneralTradingCompany». Зазначена фінансова структура є одним з найбільших у Кувейті агентів у сфері будівництва мостів та доріг. «Al-BeimiFirstGeneralTradingCompany» зацікавлена у співпраці на умовах субряду з українськими компаніями, що спеціалізуються на будівництві доріг та мостів і мають відповідний міжнародний досвід виконання зазначених робіт.

Згідно Плану розвитку емірату, затвердженого Національною асамблеєю Кувейту на пять років, передбачається реалізувати низку
нових інфраструктурних проектів з орієнтовним кошторисом мінімум
80-100 млн. кувейтських динарів (250-340 млн. дол. США). При цьому,
«
Al-BeimiFirstGeneralTradingCompany» готова надати сприяння українським компаніям у спільній реалізації проектів, проходженні перекваліфікації та виході на кувейтський будівельний ринок.

У разі зацікавленості в співробітництві, повідомити департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації за тел.(0412) 47-46-09,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Мінекономрозвитку України за тел. (044) 596-68-34,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Про програму підвищення

рівня кваліфікації управлінців

Фонд Роберта Боша спільно з Німецьким товариством зовнішньої політики (DGAP) оголосив про початок прийому заявок на участь у Програмі «Коледж імені Карла Фрідріха Герделера з належного управління 2016-2017». Учасниками Програми можуть стати особи, котрі обіймають керівні посади в державному секторі (державні та некомерційні організації) або є лідерами в бізнес-сфері таких країн як Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Росія, Туреччина та Україна.

Програма триває 1 рік і дає змогу майбутнім політичним діячам поглибити свої знання з політичних питань та питань міжнародного співробітництва. Програма складається з чотирьох блоків: трьохтижневий семінар Коледжу у Берліні й інших містах (27 серпня - 16 вересня 2016 року); проектна фаза у країні учасника для реалізації своєї власної ідеї проекту
(жовтень 2016 - серпень 2017 року); п'ятиденний проміжний семінар
(березень 2017 року) та триденний заключний семінар у Берліні в
серпні 2017 року.

Програма є чудовою можливістю підвищити кваліфікацію, беручи участь в дискусіях та семінарах, встановити контакти з представниками своєї професійної сфери в Німеччині, ЄС і державах-учасницях та зробити власний внесок у розвиток ефективного управління відносинами між керівним сектором, сектором економіки та громадянським суспільством.

Для подачі заявки на участь потрібно мати диплом про вищу освіту з відмінною успішністю, досвід роботи у громадському секторі, конкретну ідею проекту та інтерес до підвищення якості державного управління, а також високий рівень володіння німецькою і англійською мовами.

Мовою проведення семінарів є німецька.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті: www.goerdeler-kolleg.de

Останній термін подачі заявок: 22 лютого 2016 року.

Про співпрацю

з німецько компанією

Повідомляємо, що німецька компанія «DIGELAG» шукає партнерів в Україні для налагодження кооперації у сфері виробництва чоловічого одягу за схемою давальницької сировини.

У разі зацікавленості у співробітництві та для отримання більш детальної інформації звертатися до Посольства України у Федеративній Республіці Німеччина тел.: +493028887136, факс: +493028887163,  e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Про тендер на спорудження

житлового комплексу в Кувейті

Повідомляємо про відкриття Державною адміністрацією із соціального житла Кувейту офіційної процедури прийняття заявок від іноземних будівельних компаній для проходження перекваліфікації з метою їх подальшої участі в тендері на спорудження житлового комплексу на спорудження «SouthMutlaa  City».

За більш детальною інформацією необхідно звертатися до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за тел. (044) 596-68-34, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Про міжнародну виставку

«AIFE 2016»

Повідомляємо, що у період 14-16 квітня 2016 року у м. Пекін (Китайська Народна Республіка) відбудеться міжнародна  виставка «AIFE 2016».

Метою виставки є створення платформи для налагодження безпосередніх контактів між іноземними виробниками харчової продукції, які мають зацікавленість щодо роботи на китайському ринку, та місцевими імпортерами і дилерами. Загальна виставкова площа складає близько 35 тис. квадратних метрів,  очікувана кількість експортерів – понад 1500 компаній.

З детальнішою інформацією щодо заходу можна ознайомитись на сайті Ради експортерів та інвесторів при МЗС України.

З організаційних питань щодо участі у виставці необхідно звертатись безпосередньо до її організаторів. Контактна особа – CathyZhao, тел.: 8615011005702, e-mail:cathy@sbwexpo.cn.

Щодо розширення ринків збуту

Повідомляємо, що катарська компанія SEC зацікавлена у постачанні з України деревини смерекових порід.

Розміри необхідної продукції:

$1-         (1*4*4 м)

$1-         (4*4*4 м)

$1-         (2*10*4 м)

Катарська фірма попередньо має намір придбати по одному контейнеру деревини зазначених розмірів. Додаткову інформацію щодо інших технічних характеристик продукції та умов співпраці можна отримати безпосередньо у представника компанії.

У разі зацікавленості українських виробників у налагодженні співпраці з компанією SEC (тел.. +97444355656, факс+97444352626, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , представник компанії – Ахмед Шехаб), Посольство України у Державі Катар готове надати необхідне сприяння.

     

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3