Тренінгові заняття по вивченню ділової англійської мови

     

 Громадська організація «Житомирська асоціація науковців та бізнес – консультантів» організовує проект «BusinessDevelopmentClub” («Клуб розвитку бізнесу») на території Житомирської області.

      Проект передбачає проведення циклу тренінгових занять  (жовтень-грудень 2016 року) для підвищення рівня володіння діловою англійською мовою серед представників малого та середнього бізнесу Житомирської області, приватних підприємців, представників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади.

     Тренінги буде проводити Ана Тереса Феррер – волонтер корпусу Миру США в Україні,яка працює в ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес – консультантів» за програмою «Розвиток громад».

      Програмою тренінгів планується обговорення наступних питань: етика бізнесу та діловий етикет, ділові комунікації, пошук інвестицій, побудова довгострокових партнерств тощо. Також програмою планується проведення теоретичних та практичних занять тривалістю 1 год. 20 хв. Бажано володіти англійською мовою на середньому рівні.

Курс навчання є  безкоштовним.

      Початок тренінгових занять планується з 18.10.2016 року, двічі на тиждень (вівторок,середа) о 09 год. 20 хв. у приміщенні департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації за адресою : м. Житомир, вул.. Мала Бердичівська, 25, 2-ий поверх.

            У разі виявлення бажання направити свого представника для участі у тренінгових заняттях просимо проінформувати до 04.10.2016 відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Баранівської райдержадміністрації на електронну адресу econom_br@ukr.net або за телефоном 42074.

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3