Візит ділових кіл України до Республіки Узбекистан

У період з 23.10.2016 по 26.10.2016 українська делегація представників ділових кіл під патронатом ICCUkraineна чолі Першого віце-президента, генерального секретаря Володимира Михайлова та віце-президента Ігоря Греся здійснить візит до Республіки Узбекистан.

Під час візиту до Республіки Узбекистан планується проведення бізнес-форуму за участю ділових кіл України та Узбекистану та підписання Угоди між ICCUkraine та ТПП Республіки Узбекистан про співробітництво.

На зазначених зустрічах також планується обговорити актуальні питання з таких сфер діяльності: виробництво продукції сільського господарства та її переробка, виробництво безалкогольних та алкогольних напоїв, співробітництво у нафтогазовій  сфері, енергетиці, сфері ІТ та телекомунікацій, медичного туризму, транспорту та логістики, машинобудування, авіабудування, хімічній галузі, будівництві, медичній галузі, юридичних послугах.

Крім цього, планується проведення В 2 В переговорів між українськими та узбекистанськими представниками ділових кіл.

Контактні особи від ICCUkraine:

-         Віце-президент Гресь І.Б., телефон: + 38 (044) 271-64-06, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">grib@iccua.org;

заступник директора департаменту зовнішньоекономічної діяльності Острожков О.С., телефон: +38 (044) 279-70-08, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">market@iccua.org.