До уваги перевізників (власників автобусів)!

 
Баранівська районна державна адміністрація оголошує конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування,
що не виходять за межі району

Основні умови об’єкту конкурсу

п/п

Назва маршруту

Протяж-

ність,

км

маршруту,

рейсу

Інтервал руху між рейсами,

год., хв.

К-тьоб.

рейсів

Режим

роботи

Вимоги до автобусів

Мін-на кількість автобусів

Категорія та класи

Місць для сидіння пасажирів

1.

Баранівка-Явне

29,1

101(Ба)

    5:25

2

2 дні на тиждень – понеділок, п'ятниця / звичайний

2

М2,М3,А,В,І,ІІ, ІІІ

від 18

Мирославль – Баранівка

22,0

104(Ба)

4:55

2

3 дні на тиждень - понеділок, середа, п'ятниця/ звичайний

2

М2,М3,А,В,І,ІІ, ІІІ

від 18

2.

Жари- Баранівка*

17,3

103(Ба)

6:00

2

щоденно / звичайний

2

М2,М3,А,В,І,ІІ, ІІІ

від 21

Примітка: рейс, який відправляється о 6:50 із с. Жари на Баранівку та о 12:00 із м. Баранівка на с. Жари забезпечує заїзд до с.Гриньки два дні на тиждень (понеділок та п'ятниця) та у с.Озерянка один день на тиждень (середа).

Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно до статті 43 Закону України "Про автомобільний транспорт", "Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 та розпорядженнм голови Баранівської райдержадміністрації від 22.11.2013р. № 314 "Про затвердження Умов конкурсу на визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району".

Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які здатні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах приміського сполучення, дотримання вимог транспортного законодавства України, інших нормативно-правових актів і виконання умов організації перевезень та показників якості транспортного обслуговування населення.

Претенденти можуть брати участь у конкурсі на один або декілька маршрутів.

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах). Конверт (пакет) з позначкою "№1" містить документи для участі в конкурсі. Конверт (пакет) з позначкою "№ 2" містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент.

У разі подання документів для участі у кількох конкурсах, перевізником-претендентом робиться однакова відмітка на конвертах № 1 і 2, які стосуються одного і того ж конкурсу, що дасть змогу визначити приналежність їх одне одному.

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною у постанові Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081:

·             нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

·             перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місцем водія"), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

·             копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

·             копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

·             перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

·             анкету за формою згідно додатку 5 постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081;

·             копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ)  за останні повні два квартали.

Перевізник-претендент подає документи для участі в конкурсі у закритому конверті, на якому зазначаються його назва та адреса , з поміткою "Заява на участь у конкурсі".

Подані документи перевіряються в міру їх надходження організатором.

Документи, які надійшли до конкурсного комітету після встановленого строку, не розглядаються. Документи, подані не в повному обсязі, не реєструються і повертаються претенденту із зазначенням причин.

Конкурсний комітет приймає рішення про недопущення до участі в конкурсі автомобільного перевізника, який:

·     визнаний банкрутами або щодо якого порушено провадження у справі про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стадії ліквідації;

·     подав до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;

·     не відповідає вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт"

·     має несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансінспекцією, або водії якого мають несплачені штрафи, накладені відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);

·     не має достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов’язковими умовами конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів (дозволів). Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 % для міського, приміського сполучення;

·     подав конкурсну пропозицію, що не відповідає обов’язковим та додатковим умовам конкурсу, крім випадків, передбачених частиною третьою статті                             44 Закону України "Про автомобільний транспорт".

Відповідно до п. 10постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" перевізник-претендент зобов’язаний забезпечити роботу на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, неменше як одного транспортного засобу для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Конкурс проводиться на безоплатній основі.

Конкурс відбудеться  08 листопада  2016 року, початок о 10:00 год. за адресою: м. Баранівка, вул. Соборна,12, малий зал Баранівської районної ради.

Документи на участь у конкурсі приймаються щоденно (крім вихідних) з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (обідня перерва – з 12:00 до 13:00) заадресою: м.Баранівка, вул. Соборна,12, каб. 11 до 21 жовтня 2016 року включно. Заяву на участь у конкурсі, анкету та роз’яснення щодо оформлення документів для участі у конкурсі  перевізник-претендент може отримати щоденно (крім вихідних) з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (обідня перерва – з 12:00 до 13:00) заадресою: м. Баранівка, вул. Соборна,12, каб. 11, тел. 4-20-74.

Представлення інтересів перевізника-претендента на конкурсі 08 листопада 2016 року (окрім керівника) здійснюється за пред'явлення завіреної належним чином довіреності, наданої перевізником-претендентом.