До уваги перевізників (власників автобусів)! Баранівська районна державна адміністрація оголошує конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району

 

Основні умови об’єкту конкурсу

п/п

Назва маршруту

Протяж-

ність,

км

маршруту,

рейсу

Інтервал руху між рейсами,

год., хв.

К-ть об.

рейсів

Режим

роботи

Вимоги до автобусів
Мін-на кількість автобусів Категорія та класи Місць для сидіння пасажирів
1

Баранівка – Першотравенськ

час відправлення із:

м. Баранівка -550

смт.Першотравенськ- 610

11,4 110(Ба) - 1 щоденно / звичайний 2 М2,М3,А,В,І,ІІ, ІІІ від 22
2

Баранівка – Першотравенськ

час відправлення із:

м. Баранівка -700

смт.Першотравенськ- 730

11,4 110(Ба) - 1 щоденно / звичайний 2 М2,М3,А,В,І,ІІ, ІІІ від 22
3

Баранівка – Першотравенськ

час відправлення із:

м. Баранівка -750;1130

смт.Першотравенськ- 820;1150

11,4 110(Ба) 3год. 20хв. 2 щоденно / звичайний 2 М2,М3,А,В,І,ІІ, ІІІ від 22
4 Баранівка – Дубрівка 24,0 108(Ба) - 1 щоденно / звичайний 2 М2,М3,А,В,І,ІІ, ІІІ від 22

Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно до статті 43 Закону України "Про автомобільний транспорт", "Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 та розпорядженнм голови Баранівської райдержадміністрації від 22.11.2013р. № 314 "Про затвердження Умов конкурсу на визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району".

Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які здатні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах приміського сполучення, дотримання вимог транспортного законодавства України, інших нормативно-правових актів і виконання умов організації перевезень та показників якості транспортного обслуговування населення.

Претенденти можуть брати участь у конкурсі на один або декілька маршрутів.

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах). Конверт (пакет) з позначкою "№1" містить документи для участі в конкурсі. Конверт (пакет) з позначкою "№ 2" містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент.

У разі подання документів для участі у кількох конкурсах, перевізником-претендентом робиться однакова відмітка на конвертах № 1 і 2, які стосуються одного і того ж конкурсу, що дасть змогу визначити приналежність їх одне одному.

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною у постанові Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081:

 • нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);
 • перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місцем водія"), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;
 • копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;
 • копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);
 • перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;
 • анкету за формою згідно додатку 5 постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081;
 • копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ)  за останні повні два квартали.

Перевізник-претендент подає документи для участі в конкурсі у закритому конверті, на якому зазначаються його назва та адреса , з поміткою "Заява на участь у конкурсі".

Подані документи перевіряються в міру їх надходження організатором.

Документи, які надійшли до конкурсного комітету після встановленого строку, не розглядаються. Документи, подані не в повному обсязі, не реєструються і повертаються претенденту із зазначенням причин.

Конкурсний комітет приймає рішення про недопущення до участі в конкурсі автомобільного перевізника, який:

 • визнаний банкрутами або щодо якого порушено провадження у справі про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стадії ліквідації;
 • подав до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;
 • не відповідає вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт"
 • має несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансінспекцією, або водії якого мають несплачені штрафи, накладені відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);
 • не має достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов’язковими умовами конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів (дозволів). Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 % для міського, приміського сполучення;
 • подав конкурсну пропозицію, що не відповідає обов’язковим та додатковим умовам конкурсу, крім випадків, передбачених частиною третьою статті                             44 Закону України "Про автомобільний транспорт".

Відповідно до п. 10 постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" перевізник-претендент зобов’язаний забезпечити роботу на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, не менше як одного транспортного засобу для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Конкурс проводиться на безоплатній основі.

Конкурс відбудеться  31 липня  2017  року, початок о 10:00  год. за адресою: м. Баранівка, вул. Соборна,12, малий зал Баранівської районної ради.

Документи на участь у конкурсі приймаються щоденно (крім вихідних) з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (обідня перерва – з 12:00 до 13:00) за адресою: м.Баранівка, вул. Соборна,12, каб. 8 до 14 липня 2017 року включно. Заяву на участь у конкурсі, анкету та роз’яснення щодо оформлення документів для участі у конкурсі  перевізник-претендент може отримати щоденно (крім вихідних) з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (обідня перерва – з 12:00 до 13:00) за адресою: м. Баранівка, вул. Соборна,12, каб. 8, тел. (04144) 4-20-74.

Представлення інтересів перевізника-претендента на конкурсі 31 липня 2017 року (окрім керівника) здійснюється за пред'явлення завіреної належним чином довіреності, наданої перевізником-претендентом.

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3