Оголошується початок процедури громадських слухань по проекту Детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами смт Довбиш

Баранівська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадських слухань по проекту Детального плану території земельної ділянки  розташованої за межами  смт Довбиш Баранівського району Житомирської області (далі – Детальний план території) відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

   Проект Детального плану території  земельної ділянки орієнтовною, площею 70,000 га, яка  розташована за межами смт. Довбиш на території  Довбиської селищної  ради, Баранівського району, Житомирської області зі зміною її цільового призначення із земель запасу сільськогосподарського призначення на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруруючих підприємств, установ та організацій) для будівництва сонячної електростанції загальною потужністю 27 МВт.

   На земельній ділянці планується розмістити сонячні модулі. Сонячні модулі кріпляться до опорних металоконструкціях у декілька рядів з рівномірними проміжками між рядами.

   Детальний план за межами населеного пункту уточнює положення генерального плану населеного  пункту та визначає   планувальну організацію та розвиток частини території.

   Детальний план розробляється з метою визначення планувальної організації та функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови, а також ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території населеного пункту, призначених для комплексної забудови, чи реконструкції.

   Детальний план території визначає:

– принципи планувально-просторової організації забудови;
– червоні лінії та лінії регулювання забудови;
– функціональне призначення, режим та параметри забудови однієї, чи декількох земельних ділянок, розподіл територій згідно з будівельними нормами, державними стандартами та правилами;
– містобудівні умови та обмеження;
–  черговість та обсяги інженерної підготовки території;
– систему інженерних мереж;
– порядок організації транспортного та пішохідного руху;
– порядок комплексного благоустрою та озеленення;
– межі прибережних захисних смуг і пляжних зон водних об’єктів.

   Детальний план території розробляється на підставі розпорядження голови Баранівської районної державної адміністрації від 10 грудня 2018 року № 253 «Про  розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами смт Довбиш Баранівського району Житомирської області».

   Замовником з розроблення детального плану території є Баранівська районна державна адміністрація.

   Розробник детального плану – ПП «КВАДРАТ2» Христич Л.О., м. Житомир.

   Графічні матеріали та розділи пояснювальної записки детального плану території додаються в електронному вигляді: завантажити.

   Для більш детального ознайомлення необхідно звернутися до відділу  архітектури та житлово-комунального господарства управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації  за адресою: м. Баранівка вул. Соборна,12 каб. 41.

   Контактна особа: начальник відділу архітектури та житлово-комунального господарства управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації  Дума Людмила Борисівна телефон: (04144)42188, електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме з 27 лютого 2019 року до 28 березня 2019 року включно, по закінченню якої 29 березня 2019 року о 10.00 год. у великому залі Баранівської  районної  ради (вул. Соборна, 12, м. Баранівка) відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами смт Довбиш Баранівського району Житомирської області».

В громадських слуханнях можуть прийняти участь:

   1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

   2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

   3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

   4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

   5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

   Пропозиції надаються громадянами та іншими особами згідно ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції, які поступили після встановленого строку, залишаються без розгляду.

   Пропозиції необхідно подавати до Баранівської районної державної адміністрації за адресою: 12700, м.Баранівка, вул.Соборна,12 та Довбиської селищної ради за адресою вул.Поліська,20.

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3