Оголошується початок процедури громадських слухань по проекту Детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами села Глинянка

Баранівська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадських слухань по проекту Детального плану території земельної ділянки розташованої за межами с. Глинянка на території Дубрівської селищної ради Баранівського району Житомирської області (далі – Детальний план території) відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555.

Проект Детального плану території земельної ділянки орієнтовною, площею 28,400 га, яка розташована за межами с. Глинянка на території Дубрівської селищної ради, Баранівського району, Житомирської області зі зміною її цільового призначення із земель сільськогосподарського призначення приватної власності (для ведення особистого селянського господарства) на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами), для будівництва і експлуатації кар’єру з видобутку первинних каолінів на Західно-Глинянській ділянці Дубрівського родовища.

Детальний план території за межами населених пунктів розробляється відповідно до схеми планування території (частини території) району та/або області з урахуванням державних і регіональних інтересів.

Детальний план території розробляється на підставі розпорядження голови Баранівської районної державної адміністрації від 24 липня 2019 року № 114 «Про розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами с. Глинянка на території Дубрівської селищної ради Баранівського району Житомирської області».

Замовником з розроблення детального плану території є Баранівська районна державна адміністрація.

Розробник детального плану – фізична особа підприємець Микитенко Василь Андрійович м. Житомир.

Основні техніко-економічні показники, графічні матеріали та розділи пояснювальної записки в тому числі «Охорона навколишнього природного середовища» яка одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку детального плану території додаються в електронному вигляді.

Для більш детального ознайомлення необхідно звернутися до відділу архітектури та житлово-комунального господарства управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації за адресою: м. Баранівка вул. Соборна,12 каб. 41.

Контактна особа: начальник відділу архітектури та житлово-комунального господарства управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Дума Людмила Борисівна телефон: (04144)42188, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме з 20 листопада 2019року до 19 грудня 2019 року включно, по закінченню якої 20 грудня 2019 року о 10.00 год. у залі засідань Дубрівської сільської ради (вул.Адмірала Левченка, 132, с. Дубрівка) відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації « Детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами с. Глинянка на території Дубрівської селищної ради Баранівського району Житомирської області.

В громадських слуханнях можуть прийн»яти участь:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції надаються громадянами та іншими особами згідно ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції, які поступили після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції необхідно подавати у встановлені терміни до Баранівської районної державної адміністрації за адресою: 12700, м.Баранівка, вул.Соборна,12 та Дубрівської сільської ради за адресою с. Дубрівка, вул. Адмірала Левченка ,132.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки по об’єкту.
Пояснювальна записка.
Схема розташування санітарно-захисної зони підприємства.
Проектний план. Схема планувальних обмежень. План червоних ліній. Схема інженерних мереж і використання підземного простору.

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3