Детальні плани територій земельних ділянок

Детальні плани територій земельних ділянок в адміністративних межах Баранівського району Житомирської області.

1. Детальний план території земельної ділянки в адміністративних межах Баранівського району Житомирської області, яка розташована за межами м. Баранівка, з метою зміни цільового призначення (для ведення особистого селянського господарства) на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) з метою будівництва цеху забою великої рогатої худоби та свиней з обслуговуючими спорудами. Адміністративна одиниця: Баранівська міська рада. Площа: 0,8000 га. Додатки.

2. Детальний план території земельної ділянки за межами с. Рогачів Баранівського району Житомирської області з метою будівництва молочно-товарної ферми, потужністю до 800 дійних корів. Адміністративна одиниця: Баранівська міська рада. Площа: 8,9399 га. Додатки.
 

3. Детальний план території земельної ділянки за межами 

с. Суємці Баранівського району Житомирської області,  з метою відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Адміністративна одиниця: Баранівська міська рада. Площа: 3,9700 га. Додатки.
 
4. Детальний план території земельної ділянки, яка розташована по вул. Шевченка, 20а в смт Кам’яний Брід Баранівського району Житомирської області з метою будівництва культової будівлі «Зал Царства Свідків Єгови» в межах вулиць: Шевченка, Польової та Довбиської. Додатки.
 
5. Детальний план території земельної ділянки, що знаходиться у власності ТОВ «Довбиський промисловий комбінат «Явір» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Кірпічна,11 в смт Довбиш Баранівського району Житомирської області. Площа: 1,0140 га. Додатки: 1, 2, 3.

6. Детальний план території земельної ділянки по вул.Адмірала Левченка, 137 в с.Дубрівка Баранівського району Житомирської області. Площа: 0,6160 га. Додатки: 123.
 
7. Детальний план території земельної ділянки комунальної власності (землі запасу, землі житлової та громадської забудови) для іншого лісогосподарського призначення (під реконструкцію, будівництво та обслуговування адміністративної будівлі) по вул. Лісна, 19 в смт Довбиш Баранівського району Житомирської області. Площа: 0,6240 га. Додатки.

8. Детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами смт Довбиш Баранівського району Житомирської області з метою будівництва сонячної електростанції, потужністю 9 МВт. Площа: 17,885 га. Додатки: 1, 2, 3.

9. Детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами с. Хижівка Баранівського району Житомирської області з метою розміщення деревообробного цеху з допоміжними будівлями. Площа: 0,0615 га. Додатки.

10. Детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами смт Довбиш Баранівського району Житомирської області з метою будівництва сонячної електростанції, потужністю 27 МВт. Площа: 70,00 га. Додатки: 12.
 
11. Детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами села Глинянка Баранівського району Житомирської області з метою зміни її цільового призначення із земель сільськогосподарського призначення приватної власності на землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Площа: 28,4 га. Додатки: 1
Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3