Новини

Недопустити приватизацію лісів

Керівництво району підтримали колектив ДП «Баранівське лісомисливське господарство» у питанні недопущення приватизації лісів під час мирного мітингу, який відбувся 28 листопада 2017 року біля адмінбудинку райдержадміністрації та районної ради.

Дана акція відбулася за рішенням профспілкових зборів, на яких було розглянуто питання про схвалення Кабінетом Міністрів України «Стратегії сталого розвитку та інвестиційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року».

Під час зустрічі з головою райдержадміністрації Миколою Вельчинським, головою районної ради Сергієм М’ялківським, заступником голови ради Тетяною Кравчук лісівники попросили ініціювати звернення до обласної ради, депутатів Верховної Ради України на підтримку їхніх вимог.

Члени делегації виступили категорично проти передачі лісового господарства у концесію та вважають  неприйнятним створення єдиного господарюючого суб’єкту, такого собі монополіста, що призведе до ліквідації лісгоспів.

         

Дочірні категорії

Призначено першого заступника голови РДА

 

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.10.2013 р №100-К заступник голови райдержадміністрації Хіміч Володимир Валентинович переведений на посаду першого заступника голови райдержадміністрації.

Голова районної державної адміністрації Володимир Васильович Федорчук та очолюваний ним колектив щиро привітали Володимира Валентиновича Хіміча із призначенням на цю високу посаду та побажали йому успіхів у діяльності на благо Баранівського району.

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3