1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Дорогі юні друзі!

У перший день літа від усієї душі вітаю вас з Днем захисту дітей!

Це свято - один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.  Немає більшого щастя, аніж бачити посмішки щасливих дітей.

Саме тому, святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей, забезпечити їх належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Сьогодні щиро дякую всім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління. Тим, хто вкладає душу і розум у дітей - навчає, лікує, розвиває їхні творчі здібності, готує до дорослого життя.

Особливу вдячність висловлюю людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки, і найбільше потребують тепла і любові.

Дорогі хлопчики та дівчатка, ніколи, ні за яких обставин не забувайте, звідки ви родом, пишайтеся своєю Батьківщиною, наймилішим батьківським краєм, і пам’ятайте тих, хто виборював для нас мир та волю. Щиро бажаю вам міцного здоров'я, успіхів, материнської ласки, вірних друзів та гарного відпочинку під час літніх канікул!

 

Голова адміністрації                     Микола Вельчинський

               

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3