Голова обласної ради провів виїзний особистий прийом

Вчора, 31 травня, голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма провів виїзний особистий прийом громадян у приміщенні Баранівської районної ради. Спільно з головою районної ради Сергієм М'ялківським та головою райдержадміністрації Миколою Вельчинським Володимир Ширма прийняв та розглянув понад 20 звернень від жителів району.

З найбільш наболілим питанням - забруднення річок Хомора та Случ звернулися жителі міста Баранівка та селища Першотравенськ на чолі із селищним головою Олександром Денисюком. З даного питання Володимир Ширма зазначив, що наразі очікується реакція Генеральної прокуратури України та Міністерства екології на звернення депутатів, яке було прийнято 25 травня на 11 сесії обласної ради. 

Настоятель парафії Матері Божої Фатімської із селища Довбиш разом із селищним головою Юрієм Домашиним  прийшли з питанням ремонту відрізку дороги Залужне-Довбиш.

Житель села Смолдирів звернувся за матеріальною допомогою на заміну артеріального клапану.

Також у ході прийому порушувались багато важливих питань: реконструкція Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ст. і з облаштуванням внутрішніх туалетів, різного роду земельні питання, питання соціального захисту та нарахування пенсій, поновлення на роботі, питання працевлаштування, відкриття реабілітаційного центру для інвалідів.

На всі заявлені питання люди отримали вичерпні відповіді та рекомендації. А ті питання, що потребують детальнішого вивчення, Володимир Васильович взяв під особистий контроль та надав відповідні доручення щодо їх вирішення.

 

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3