Першотравенські школярі взяли участь в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 

29 травня 2017 року пройшов обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Метою цієї гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Сокіл» («Джура») – дитячо-юнацька гра, що на різних етапах передбачає інтелектуальні та спортивні випробування, під час яких школярі вивчають історію становлення української державності, героїку визвольних рухів, українського козацтва. Джурами у козацькі часи називали юнаків, які готували себе до захисту рідної землі та українського народу. Стати джурою міг не кожен, а лише той, хто годився до козацької служби і пройшов фізичні та моральні випробування.

Рій «Вільні козаки»  - це 8 учнів з Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів демонстрували свою майстерність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та військову вправність у різних видах змагань на звання кращих нащадків козацького роду.

Джури демонстрували муштровий впоряд, показували вміння володіти зброєю, долали смугу перешкод, відповідали на тестові питання зі знання історії України, козацтва та Збройних Сил України, а також дивували своїми талантами. Мистецький конкурс-ватра «Слава героям!» продемонстрував готовність у будь-яку мить стати на захист свободи та незалежності України, істинний патріотизм усіх учасників міського етапу гри.

Серед 29 представлених роїв області команда Першотравенської школи зайняла  такі місця у наступних номінаціях:

  • змагання-конкурс строю та пісні «Впоряд» –  3 місце;
  • творчо-мистецький звіт «Ватра» –  1 місце;
  • фотозвіт «Добре діло» –  15 місце;
  • інтелектувально-мистецький комплекс «Козацькі забави» (інтелектуальна гра-вікторина «Відун») –  18 місце;
  • туристсько-спортивна смуга перешкод  з елементами орієнтування «Козацький шлях» – 6 місце;
  • медично-рятувальний комплекс «Козацька безпека» –  8 місце;
  • стрільба – 5 місце

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3