Зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні

У вівторок, 13 червня, до Новоград-Волинська з робочим візитом завітали Надзвичайний та Повноважений Посол Китайської Народної Республіки в Україні пан Ду Вей та народний депутат України Володимир Литвин.

У великій залі Будинку рад вони зустрілися із представниками влади Новоград-Волинського, Баранівського, Ємільчинського, Пулинського районів, об'єднаних територіальних громад, депутатами районної та міської ради, а також керівниками промислових підприємств.

Голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації Володимир Михнюк, висловив вітання з нагоди річниці перебування на високій посаді Надзвичайного та Повноважного Посла Китайської Народної Республіки в Україні та вручив ріг достатку й картину з місцевим краєвидом, подякував за співпрацю та нагородив Відзнакою району «За заслуги перед Новоград-Волинським районом».

Кожен із представників влади виступив перед присутніми, презентуючи свій район та його соціально-економічний розвиток.

Баранівський район представила Оксана Павлівна Бабінець, заступник голови райдержадміністрації. Вона детально охарактеризувала усі привабливі для інвесторів сторони нашого району та висловила надію на подальшу співпрацю, а також вручила пану Ду Вею пам’ятний подарунок.

Наприкінці зустрічі Надзвичайний та Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні зазначив, що його візит є налагодженням дружби та подальшої співпраці, подякував за гостинність та пообіцяв передати всі інвестиційні пропозиції компаніям КНР і особисто сприяти залученню даних проектів.

По завершенню наради високоповажні гості відвідали музей медицини КВНЗ «Новоград-волинський медичний коледж» Житомирської обласної ради та вручили медичне обладнання й комп’ютерну техніку представникам міста та районів.

До речі, 15 новеньких ноутбуків отримав і Баранівський район для сімейних лікарів центру первинної медико-санітарної допомоги.

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3