Володимир Литвин відвідав Баранівську лікарню

13 червня народний депутат України Володимир Литвин прибув до Баранівської КЦРЛ. Депутат - частий гість у Баранівському районі. Цього разу він приїхав із подарунками від Надзвичайного та Повноважного Посла Китайської Народної Республіки в Україні пана Ду Вея - 15-ма новенькими ноутбуками.

Біля центрального входу лікувального закладу його зустріли голова райдержадміністрації Микола Вельчинський, керівництво лікарні, громадськість. Згодом прибув і міський голова Анатолій Душко.

Володимир Михайлович виступив з промовою перед медиками, які зібралися в актовому залі, звернувши увагу присутніх на найбільш помітні проблеми України і Баранівського району зокрема. Згадав він і про ситуацію на сході України.

«Українські політики зацікавлені у тому, щоб на Донбасі було напруження. Якщо уявити, що завтра буде мир, то люди скажуть: «А чому ми так погано живемо?» А так кожен собі сидить і думає: «Ну, а що, війна ж». А якщо скажеш, що війна не все виправдовує, то одразу будеш москалем. Це, по суті справи, заблокувало серйозний аналіз ситуації, що відбувається в Україні», - зауважив політик.

Головні лікарі Володимир  Сус (ЦПМСД) та Ігор Шатровський (КЦРЛ) розповіли про загальну ситуацію та проблеми первинної та вторинної ланок медицини, зокрема про недостатність фінансування. Також вони висловили своє бачення та пропозиції щодо медичної реформи. Опісля Володимир Литвин особисто вручив ноутбуки 15-ом сімейним лікарям: Василю Півню з Кам'яного Броду, Василю Опанасюку з Полянки, Ользі Сафроновій і Любові Кравчук з Баранівки та іншим.

Микола Вельчинський подякував народному депутату Україну за постійну підтримку та допомогу в усіх сферах життя району.

Повз увагу депутата не пройшло і питання забруднення річок Хомори та Случі.

«Усі говорять про моніторинг, але ніхто не хоче брати на себе відповідальність припинити виробництво, на що санітарно-епідеміологічна служба має повне право. А судову експертизу не можуть провести вже рік», - з сумом зазначив Володимир Михайлович.

Депутат встиг поспілкуватись і з пацієнтами та жителями району. Відомо, що Володимир Литвин постійно допомагає нашим людям, ні одне їхнє звернення не залишилося поза його увагою. Цього разу до депутата за допомогою звернулися 2 жителів Баранівки за допомогою на дороговартісні операції, житель смт. Полянка (переселенець з Донецької області) – на придбання техніки, а також група жительок Баранівки по вирішенню питання меж випасу худоби. Володимир Литвин пообіцяв допомогти.

Після завершення зустрічі депутат разом із головою райдержадміністрації відправилися до смт. Першотравенськ, де поспілкувалися з селищним головою Олександром Денисюком, головою районної ради ветеранів Іваном Цимбалюком та жителями селища з питання забруднення річок Хомора та Случ.

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3