Відкрито агентський пункт з надання пенсійних послуг громадянам

2 серпня 2017 року в приміщенні Довбишської об’єднаної територіальної громади відбулося відкриття агентського пункту з надання пенсійних послуг громадянам. Такий захід є одним з головних кроків впровадження важливого для нашої країни документу «Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року».

         На відкритті були присутні начальник Новоград-Волинського об’єднаного управління в Житомирській області Приймак М.В. та заступник начальника – Лєдєньова І.М., які ознайомили присутніх з переліком послуг та графіком роботи агентського пункту та наголосили, що створення належних умов обслуговування громадян є пріоритетним в роботі Пенсійного фонду. Перший прийом провела начальник Баранівського відділу обслуговування громадян Новоград-Волинського об’єднаного управління в Житомирській області Стецюк М.П.

         Створене робоче місце надасть можливість наблизити надання пенсійних послуг безпосередньо до місця проживання їх одержувачів. Метою такого заходу стало забезпечення ефективного прийому та обслуговування громадян, враховуючи потребу населення.

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3