Відбулося виїзне засідання робочої групи з питань контролю заходів щодо охорони водних ресурсів

   2 серпня пройшло чергове виїзне засідання робочої групи з питань контролю заходів щодо охорони водних ресурсів на ТОВ «ПКПФ-Україна» та організаційно-технічних заходів з усунення недоліків, виявлених перевірками екологічних структур. Група була сформована згідно Протокольного рішення зустрічі керівництва ТОВ «ПКПФ-Україна», активу та представників владних структур Полонського та Баранівського районів від 02.06.2017р.

   Представникам робочої групи було наочно показано весь комплекс робіт природоохоронного характеру, які здійснено підприємством згідно розробленого і затвердженого на ТОВ «ПКПФ-Україна» Плану заходів щодо охорони водних ресурсів. Станом на початок серпня на очисних спорудах паперової фабрики відновлено роботу шиберів пісколовок, в насосній обслуговування першого радіального відстійника проведено заміну фізично-зношеного обладнання, в приміщенні насосної станції встановлено резервний насос. Завершено комплекс робіт, пов’язаних із пуском в роботу первинного біологічного ставка першої групи №1, в процесі яких здійснено осушення біологічного ставка, проведено роботи із видалення накопиченого осаду на мулові майданчики, проведено ремонтні роботи на впускному і випускному колодязях. Також завершено роботи із перенесення поверхневих аераторів із біологічного ставка №2. На фінальній фінішній поточні роботи із ремонту вторинного радіального відстійника №1 та ремонт насосної станції обслуговування очисних споруд. На контролі відповідних фахівців знаходяться і інші види робіт, виконання яких встановлене термінами даного Плану заходів щодо охорони водних ресурсів на ТОВ «ПКПФ-Україна».

Представникам робочої групи було проведено ознайомчу екскурсію і надано фаховий коментар технічного директора ТОВ «ПКПФ-Україна» Руслана Сави щодо локальних очисних підприємства, зокрема, щодо комплексу робіт, проведених з питання зменшення використання на підприємстві свіжої (річкової) води. Інженерно-технічній службі вдалося з допомогою відновлення роботи конусних уловлювачів об”єднати потік оборотних вод, які були використані при роботі папероробних машин і розмольного цеху і відправити їх на повторну очистку з допомогою локальної системи очистки «Крофта», яка встановлена на ПРМ№6. Завдяки цьому процесу підприємство внесло помітний внесок в природоохоронні заходи в цілому, максимально використовуючи оборотну воду у виробничому процесі, На очисні споруди підприємства відтепер вона попадатиме уже після первинної очистки на самому підприємстві, що дає змогу максимально очистити оборотну воду від завислих речовин, що не розчиняються у воді.

   Протокольне рішення даного засідання схвалено представникам робочої групи для виконання і оприлюднення.

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3