Кінотеатр знайшов господаря

 

 

19 вересня відбулася XIV  позачергова сесія районної ради. На порядок денний було винесено  5 питань, що стосувались продажу майна та районного бюджету. По перших двох питаннях – затвердження результатів конкурсу з продажу нежитлової будівлі кінотеатру та з продажу колишнього приміщення редакції газети «Слово Полісся» - виступив голова конкурсної комісії Петро Шлінчак.

За інформацією, наданою Петром Миколайовичем, у конкурсі брали участь два учасники – ПМП «Діол» (м. Ірпінь) та Ірина Демчишина (м. Баранівка). За результатами конкурсу перевагу отримала Ірина Демчишина. Вона подала усі необхідні документи, запропонувала найвищу ціну і  попередньо ознайомила членів комісії із бізнес-планом, який був погоджений. Кінцевим результатом реалізації бізнес-плану є створення торговельно-розважального комплексу, у якому буде фітнес-центр, торговельний зал, кінотеатр, дитяче кафе, дитячий ігровий зал, караоке-бар тощо. Конкурсна комісія рекомендувала укласти із переможцем конкурсу договір купівлі-продажу і після його укладання оприлюднити результати конкурсу. Із залу прозвучало запитання, чи збережеться кінотеатр. Голова конкурсної комісії повідомив, що збереження кінотеатру - одна із обов’язкових умов продажу приміщення.

- Можливо, кінотеатр буде в іншій частині приміщення, меншій чи більшій, проте він там буде, - сказав Петро Миколайович.

Будівля буде продана за 1 451 000 грн. Голова районної ради Сергій М’ялківський повідомив, що рішення щодо розподілу вищевказаної суми приймуть на наступній сесії районної ради. У свою чергу голова райдержадміністрації Микола Вельчинський запевнив, що частина коштів розподілиться між усіма громадами. Також на ці кошти планують купити квартиру для лікарів.

Щодо продажу колишнього приміщення газети «Слово Полісся», то конкурс не відбувся, оскільки не надійшла жодна заявка, ніхто не зареєструвався на конкурс. Конкурсна комісія рекомендувала оголосити повторний конкурс без зниження ціни та зі збереженням початкових умов конкурсу.

Начальник відділу фінансів райдержадміністрації Юлія Сукманюк розповіла присутнім про виконання районного бюджету. Вона повідомила, що зменшено   медичну субвенцію, оскільки лікарня перейшла на баланс міської ради.  У свою чергу  зменшилася субвенція і на виплату державної соціальної допомоги.

Були виділені кошти на утеплення зовнішніх стін Кам’янобрідського ДНЗ «Лісова казка» та заміну котла у Кам’янобрідському будинку культури на твердопаливний.

Наступним питанням відбувся  звіт керівника комунального підприємства «Полісся» Ігоря Строєва. Він розповів присутнім про діяльність підприємства. КП «Полісся» займається виготовленням друкарської продукції, порізкою паперу, виготовленням бланків та ін. Крім того, підприємство здає порожні приміщення в оренду, що дає додатковий прибуток.

  • Дохід за 8 місяців 2017 року становить 507 110 грн, - повідомляє Ігор Строєв, - витрати – 504 310 грн. Це говорить про те, що підприємство прибуткове, і воно працює стабільно.

Сергій М’ялківський на розгляд сесії вніс ще одне важливе питання, яке стосувалось заборгованості з виплати заробітної платні працівниками Кам’янобрідської та Першотравенської медамбулаторій. Він запропонував встановити фінансування первинної та вторинної медицини у співвідношенні 40%х60%. Це дасть змогу хоча б частково покрити заборгованість по Кам’яному Броду і Першотравенську, оскільки люди вже неодноразово зверталися із проблемою недостатності до районної ради.

На сесії була присутня громадська активістка Юлія Дем’яненко, яка підняла питання про забруднення річки Случ. Вона повідомила, що їздила до Верховної Ради і планує їхати знову, бо це питання має вирішуватись.

Депутати підтримали ідею відстоювати далі вирішення цього питання  на найвищому рівні, в тому числі під стінами Адміністрації Президента, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів. Але робити це без політичного окрасу, не використовуючи символіку політичних партій.

 

матеріали газети "Слово Полісся"

на фото Ірина Демчишина

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3