30 вересня - День усиновлення

«Діти надають вашому життю наповненість, яка без них неможлива»

                                                                                                       Джек Ніколс

З давніх-давен піклування про дітей є найсвятішим обов’язком дорослих. Кожен народ прагнув створити та знайти такий захист дитини, який би дав змогу виховати здорове, щасливе, всебічно розвинуте прийдешнє покоління.

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. Щороку він  привертає увагу громадян до проблем дітей, які з тих чи інших причин втратили рідну сім’ю. Турбота про таких дітей є спільним завданням та обов’язком як держави, так і суспільства. Сьогодні все більше громадян України відкривають свої серця і двері домівок для дітей, обділених долею.

Усиновлення – це особливий вид батьківства і наразі в Україні є пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Після усиновлення дитина втрачає статус дитини-сироти і стає сином чи донькою.

            На сьогодні в районі проживає 17 сімей усиновлювачів, які виховують 18 дітей на правах рідних.  Відвідування даних родин свідчить про те, що всі усиновлені діти зростають в атмосфері любові, добра, справедливості й поваги. Але у цей святковий день ми повинні думати й про тих хлопчиків і дівчаток, які ще чекають такої бажаної для них родини, а це 6 дітей, позбавлених батьківського піклування, котрі перебувають у дитячих державних закладах. Упродовж січня-вересня цього року громадянами України усиновлено 3 дітей, які перебували на місцевому обліку з усиновлення.

          Шановні жителі району! Вітаємо Вас зі святом  та висловлюємо щиру подяку кожній сім’ї, яка взяла на виховання знедолену дитину, подарувавши їй батьківську любов та турботу. Нехай усиновлення дитини стане найкращим кроком у Вашому житті, а  Віра, Надія і Любов допоможуть здолати всі життєві негаразди!

         Якщо Ви небайдужі до долі дітей і у Вас є можливість та бажання взяти на виховання хоча б одну дитину, просимо звертатись в службу у справах дітей Баранівської райдержадміністрації  за адресою:                               м. Баранівка,  вул. Соборна, 12, кабінет 51, тел. 4 24 15.

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3