Розпочато процедуру громадських слухань по проекту Детального плану території земельної ділянки

Баранівська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадських слухань по проекту Детального плану території земельної ділянки в адміністративних межах Баранівської міської ради Баранівського району Житомирської області, яка розташована за межами м. Баранівка, (далі – Детальний план території) відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Проект Детального плану території розроблений з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення (для ведення особистого селянського господарства) на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) для будівництва цеху забою великої рогатої худоби та свиней з обслуговуючими спорудами.

Детальним планом території визначено формування просторової композиції та параметрів забудови ділянки; встановлено червоні лінії та лінії регулювання забудови; визначено планувальні обмеження використання території.

Детальний план території розробляється на підставі розпорядження голови Баранівської районної державної адміністрації від 04 жовтня 2017 року № 236 «Про  розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої за   межами   м. Баранівка».

Замовником з розроблення детального плану території є Баранівська районна державна адміністрація.

Розробник детального плану – ПП «КВАДРАТ2» м. Житомир.

Графічні матеріали та розділи пояснювальної записки детального плану території додаються в електронному вигляді.

Для більш детального ознайомлення необхідно звернутися до відділу  архітектури та житлово-комунального господарства управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації  за адресою: м. Баранівка вул. Соборна,12 каб. 401.

Контактна особа: начальник відділу архітектури та житлово-комунального господарства управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації  Дума Людмила Борисівна телефон: (04144)42188, електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме з 2 жовтня 2017 року до 31 жовтня 2017 року включно, по закінченню якої 01 листопада 2017 року о 10.00 год. у великому залі Баранівської районної ради (вул. Соборна, 12, м. Баранівка) відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки в адміністративних межах Баранівської міської ради Баранівського району Житомирської області, яка розташована за межами м. Баранівка, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення (для ведення особистого селянського господарства) на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) з метою будівництва цеху забою великої рогатої худоби та свиней з обслуговуючими спорудами».

У громадських слуханнях можуть прийняти участь:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Пропозиції надаються громадянами та іншими особами згідно ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції, які поступили після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції необхідно подавати до Баранівської районної державної адміністрації за адресою: 12700, м.Баранівка, вул.Соборна,12.

 

 

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3