Термін подання заяв на монетизацію зекономлених субсидій продовжено!

Кабінет Міністрів України вніс зміни до положення про призначення субсидій, які передбачають збільшення терміну подання громадянами заяв на монетизацію зекономлених субсидій до 1 листопада 2017 року. Таке рішення було ухвалено на засіданні уряду 13 вересня 2017 року.

Міністр соціальної політики Андрій Рева під час представлення проекту рішення пояснив, що в чинному положенні щодо призначення субсидій передбачено, що громадяни мали подати заяви на повернення коштів від зекономлених субсидій до 1 вересня, однак поступають заяви від громадян, що з об'єктивних причин не змогли подати заяви в зазначений термін. Тому строк подання заяви може бути продовжений до 1 листопада поточного року на підставі рішення комісії, якщо така заява не була подана в установлений строк з поважних причин.

Враховуючи зміни у законодавстві про порядок призначення субсидій, управління праці та соціального захисту населення Баранівської РДА просить подати заяви на монетизацію зекономленої частини субсидії, а також  підтверджуючі документи, які посвідчують причини, через які зазначена заява не була подана  у встановлені строки, тих субсидіантів  району, які не встигли подати такі заяви до 1 вересня поточного року.

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3