Ігор Гундич доручив розпочати опалювальний сезон у районах області та першочергово підключити соціальні об’єкти

 

Голова ОДА Ігор Гундич доручив головам райдержадміністрацій та рекомендував керівникам міст та ОТГ розпочати опалювальний сезон 2017/2018 рр., враховуючи кліматичні умови.

Відповідне розпорядження голови ОДА Ігор Гундич № 392 «Про завершення підготовки об’єктів господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період та початок опалювального сезону 2017/18 року» підписав  3 жовтня. 

У першу чергу опалення мають підключити у лікарнях, дитячих дошкільних та загальноосвітніх закладах Житомирщини. Далі – підключать централізоване теплопостачання у житлових будинках.

З метою своєчасного початку опалювального сезону 2017/2018 рр. працює «гаряча лінія». Якщо медичний чи навчальний заклад не обігрівається, жителі області можуть зателефонувати за номером(0412) 47-47-12 та повідомити про це. Житомирська ОДА якнайшвидше відреагує на будь-яке звернення з приводу несвоєчасного початку сезону.

Аналогічні телефонні «гарячі лінії» з цілодобовим режимом на підприємствах працюватимуть у районах Житомирщини.

Також Ігор Гундич доручив департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації:

– провести розрахунки комунальних підприємств області за спожиті енергоносії, у тому числі за розподіл природного газу перед ПАТ „Житомиргаз”;

– перевести котельні на альтернативні види палива;

– здійснювати роботи для оснащення наявного житлового фонду будинковими засобами обліку і регулювання теплової енергії.

Відповідно головою Баранівської райдержадміністрації Миколою Вельчинським було прийнято розпорядження від 06.10.2017 № 269 "Про опалювальний сезон 2017/2018 року", в якому йдеться -  керівникам підприємств, установ та організацій (незалежно від форм власності), виконкомам міської, селищних та сільської  рад:

1) відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення,  затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.05 № 630, розпочати опалювальний сезон 2017/2018 року, враховуючи кліматичні   умови, згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами (пониження середньодобової температури повітря зовнішнього середовища нижче +8°С протягом трьох діб підряд);

2) розпочати опалення у першу чергу в лікувальних установах, дитячих дошкільних та загальноосвітніх закладах з наступним підключенням  об’єктів соціальної сфери;

3) відповідно до п.14 постанови  Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», встановити тривалість опалювального сезону для домогосподарств, які використовують природний газ, електричну енергію для  індивідуального опалення з 16.10.2017 року до 15.04.2018 року включно.

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3