Геннадій Зубко та Ігор Гундич привітали житомирян, які долучились до молитви за Єдину Українську Церкву. ФОТО

 

До молитовного заходу, який відбувся у Києві у День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці, долучились тисячі віруючих українців, серед яких і жителі Житомирщини.

У спільній молитві житомиряни разом із Президентом Петром Порошенком та дружиною Мариною сьогодні, 14 жовтня, на Софіївській площі помолилися за Україну, за Єдину Помісну церкву в Україні.

Участь у молебні взяв Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, який після заходу поспілкувався із житомирянами.

«Свято українського козацтва, свято українського православ’я, Святої Покрови. І для нас це є дуже важливим, бо це початок відновлення української автокефальної церкви. 9 квітня, коли Президент України був у Константинополі, мені теж випало щастя бути там. Ми мріяли, вірили, але ще не були впевнені, чи буде ця перемога. Зараз ми точно знаємо, що перемога є. Потрібно зараз пройти цей непростий шлях. А для українців потрібно отримати свою Українську Помісну Церкву. Своя незалежна держава, своя мова, своя армія і своя перемога», – зазначив Геннадій Зубко.

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич наголосив на тому, що сьогодні, як ніколи, житомиряни та всі українці відчувають підтримку Бога.

 «Мені дуже приємно, що сьогодні Житомирщина приєдналася до вірян з усієї України. У спільній молитві помолилися за Україну, за Єдину Помісну Церкву в Україні. Дуже приємно, що Господь Бог з нами. Прекрасна погода на Покрову. Не завжди так буває. Бог підтримує нас сьогодні. І всі українці відчувають це. Сьогодні, я вважаю, що потрібно перестати говорити про розкольників, коли наше духовне тіло 332 роки тому назад було роз’єднане. Настав той момент, коли потрібно об’єднуватись, і потрібно зробити все для того, щоб це тіло об’єдналося. Всіх вітаю зі святом. Бажаю всім нам мудрості, наполегливості, щоб якнайшвидше ми провели Собор й отримали Томос із рук Святійшого Варфоломія», – привітав вірян Житомирщини Ігор Гундич.

Нагадаємо, що жителі Житомирщини у Києві разом із Президентом помолилися за Єдину Помісну Церкву, а у Житомирі День захисника України відсвяткували із виставкою військової техніки, козацьким кулішем, показовими боями бійців.

1

2

8

2

4

5

3

7

10

9

2

3

5

6

14

9

0

21

3

4

2

6

7

8

9

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

0

2

3

4

5

6

7

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3