Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма побував у Баранівському районі

29 жовтня з робочим візитом у Баранівському районі перебував голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма. У ході візиту він зустрівся з головою Баранівської райдержадміністрації Миколою Вельчинським, головою Баранівської районної ради Сергієм М'ялківським та ознайомився із функціонуванням комунальних закладів. 

У Довбиському психоневрологічному інтернаті Володимир Васильович оглянув умови перебування підопічних та поспілкувався з персоналом про проблеми закладу. На попередній сесії обласної ради депутати виділили 130 тис. грн на ремонтні роботи відділення, яке донедавна було закритим. Найближчим часом у цьому корпусі поміняють двері та вікна. До того ж у закладі планують ввести ще 4 штатні одиниці. У закладі проживає 348 підопічних з різними формами психічних розладів. Усі пацієнти потребують стороннього догляду, соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги, соціальних послуг та реабілітаційних заходів тощо. На даний час їх обслуговує 147 працівників, хоча на таку кількість пацієнтів необхідно до 250 працівників, також не вистачає лікаря-психіатра. Знайти кваліфікованого працівника для роботи у закладі такого типу, як зазначає директор закладу Віктор Карпінський, сьогодні дуже складно.

Завітав Володимир Ширма і в обласний санаторій радіаційного захисту населення для дорослого і дитячого населення у смт Кам’яний Брід. Санаторій є закладом охорони здоров’я, що забезпечує надання дітям послуг лікувального, профілактичного та реабілітаційного характеру із застосування фізіотепапевничних методів, дієтотерапії, лікувальної фізкультури та інших методів санаторно-курортного лікування. Цього літа у закладі оздоровилось понад 700 дітей, середня вартість путівки понад 300 грн. Загальна площа території закладу – понад 7 тис. кв.м, з яких більше 4,6 тис. кв.м. – площа приміщень. Водночас в осінньо-зимовий період заклад не функціонує, оскільки немає можливості привабити відвідувачів через віддаленість закладу від транспортного сполучення.

Також голова обласної ради побував у  КНП "Довбиський селищний ЦПМСД"  та Кам'янобрідській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3