Відбулася нарада з питань призову громадян району до лав Збройних Сил України

Керівник апарату райдержадміністрації Ірина Приймак 31 жовтня провела нараду з питань узгодження плану дій по призову громадян району на строкову військову службу восени 2018 року.

Нарада відбулася за участю військового комісара Баранівського районного військового комісаріату Безродного О.Л., заступника військового комісара - начальник відділення комплектування Баранівського районного військового комісаріату Баля С.О., головного спеціаліста з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Ворощука С.О., провідного спеціаліста з питань мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення відділу юридичної та кадрової роботи Баранівської міської ради Зайця В.А., радника Баранівської міської ради Антонюк О.М., секретаря Першотравенської селищної ради Піщанецької Л.О., в.о. старости Мар’янівської ОТГ Добровольського О.П., інспекторів ВОС: Кам’янобрідської селищної ради – Кирилюк К.О. та Дубрівської сільської ради – Рябчук С.В.

Ірина Приймак та Олександр Безродний акцентували увагу на незадовільному стані результатів оповіщення та прибуття призовників по повістках у військовий комісаріат, на забезпеченні виконання органами місцевого самоврядування планових показників призову на строкову військову службу.

Олександр Безродний наголосив на тому, що потрібна максимальна зосередженість на поставлених завданнях, взаємодія та координація дій райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, військового комісаріату, відділу поліції в проведенні заходів призову.

Адже, станом на 31.10.2018 року в команди молодого поповнення призначено 13 призовників, що складає 36% від  планового завдання.  

Підводячи підсумки наради керівник апарату райдержадміністрації Ірина Приймак закликала присутніх докласти максимальних зусиль щодо недопущення зриву виконання планових завдань з відбору громадян на строкову військову службу.

 

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3