Працівників соціальної сфери привітали з професійним святом

Усім відомо, як інколи буває потрібна поряд людини, яка вчасно подасть руку допомоги,  подарує надію на краще, виявить доброту і милосердя.

До установ соціальної сфери щодня звертаються ветерани війни та праці, люди похилого віку, інваліди, пенсіонери, діти-сироти, безробітні, малозабезпечені та багатодітні сім’ї. І саме соціальні працівники допомагають долати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід із найскрутнішої ситуації.

З нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери, 2 листопада, у великій залі засідань Баранівської районної ради відбулися урочисті заходи.  Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися  голова районної ради Сергій М’ялківський та керівник апарату райдержадміністрації Ірина Приймак.

Вони висловили їм вдячність за самовіддану, наполегливу працю,  тепло сердець, яке вони дарують людям, побажали міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії та добра, вручили нагороди й квіти.

Почесною грамотою департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації та обласної ради профспілки працівників соціальної сфери України було нагороджено  та оголошено подяку Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України Колодюк Людмилі Олегівні – головному спеціалісту з питань персоналу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Також Людмила Колодюк взяла участь у третьому турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який проходив у місті Києві. Якраз напередодні Дня працівника соціальної сфери  на адресу голови Баранівської райдержадміністрації надійшов лист від Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування Національного агентства України з питань державної служби  зі словами подяки за високий рівень підготовки учасниці.

За сумлінну працю, високі досягнення у роботі, професіоналізм та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери Грамотами районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені:

Заліщук  Галина Миколаївна, заступник начальника відділу – завідувач сектору прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій  управління праці та соціального захисту населення Баранівської районної державної адміністрації;

Биканова Алла Іванівна, головний спеціаліст сектору прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій  управління праці та соціального захисту населення Баранівської районної державної адміністрації;

Нікітчина Лариса Миколаївна, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Баранівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості;

Юрчук Наталія Миколаївна, головний спеціаліст Баранівського відділу з питань призначення та перерахунків пенсій Новоград-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

За сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери Подяки районної державної адміністрації та  районної ради отримали:

Рибак Світлана Віталіївна, спеціаліст Баранівського відділу обслуговування громадян Новоград-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області;

Дарій Микола Миколайович, водій автотранспортних засобів Баранівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості.

Святкову атмосферу заходу створили  аматори сцени.

                                                                      

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3