Бути готовими до утримання автомобільних доріг у зимовий період

Про готовність  до утримання автомобільних доріг у зимовий період йшлося, 27 листопада, під час робочої зустрічі голови райдержадміністрації Миколи Вельчинського з головою районної ради Сергієм М’ялківським, заступником міського голови Василем Савчуком, начальником управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимиром Хімічем, директором філії «Баранівський райавтодор» ДП «Житомирський облавтодор» Віктором Супрунцем, начальником відділу фінансів райдержадміністрації Юлією Сукманюк, головою Дубрівської ОТГ Віктором Козиренком, головою Кам’янобрідської селищної ради Володимиром Костінським, секретарем Першотравенської селищної ради Ларисою Піщанецькою.

У ході зустрічі Микола Вельчинський наголосив на необхідності мобілізації всіх засобів з тим, аби бути готовими до роботи в зимовий період.

Наразі дорожники стикнулися з серйозними проблемами у підготовці до зими через критичну ситуацію з фінансуванням, що нині склалася в дорожньому господарстві країни і району зокрема.

Філія «Баранівський райавтодор» ДП «Житомироблавтодор»  фактично припинила своє існування через відсутність паливно-мастильних матеріалів, солевої суміші, значного відтоку кадрів, невиплати заробітної плати.

Днями голова райдержадміністрації звернувся з листом до начальника Служби автомобільних доріг в  Житомирській області з проханням  вплинути  на  ситуацію, яка склалася.

«З настанням холодів і снігопадів ми повинні бути готовими до оперативної розчистки доріг, щоб забезпечити в першу чергу доїзд швидкої допомоги, підвіз дітей до школи та безперебійне перевезення пасажирів», -зауважив  Микола Романович.

Так, згідно рішення сесії обласної ради від 25.10.2018 №1244 для районного бюджету виділено субвенцію на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 161 300,00 грн, що дасть можливість частково вирішити проблеми по утриманню автомобільних доріг у зимовий період.

Також представники органів місцевого самоврядування пообіцяли сприяти роботі дорожньої служби у плані забезпечення інертними матеріалами, вирішенні питання залучення додаткової спецтехніки.

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3