Обличчям до проблем

«Першотравенським педагогам своєчасно і в повній мірі виплачується заробітна плата та створюються усі сприятливі умови для забезпечення освітнього процесу», - зауважив Микола Романович 6 грудня під час зустрічі з педагогічним колективом Першотравенської школи.

Спілкуючись з вчителями він запевнив, що і надалі у закладі будуть  проводитися ремонтні роботи.  Зокрема, у 2019 році планується замінити ще ряд вікон. З цією метою вже виготовлено проектно-кошторисну документацію та очікується субвенція з державного бюджету. Для забезпечення ефективного навчання школярів також буде придбано декілька інтерактивних дощок.

Очільник району наголосив на особливостях призначення субсидій жителям району тому, що на даний час до райдержадміністрації надходить чимало звернень з даного питання. Учителі подякували Миколі Романовичу за постійну допомогу і підтримку, висловили надію на подальшу співпрацю та  побажали успіхів.

Цього ж дня на базі Першотравенської школи проходив відкритий чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики серед дівчат і юнаків 2005 року народження та молодших, на який завітала з подарунками  начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь.

У змаганнях, крім першотравенців, приймали участь спортсмени Кам’янець-Подільської, Шепетівської, Полонської, Здолбунівської дитячо-юнацьких спортивних шкіл. 

Крім того пройшли змагання з настільного тенісу, стрільби з пневматичної гвинтівки, відбулося військово-патріотичне свято до Дня Збройних Сил України за участю 10-11 класів Першотравенської школи.

Світлана Миколаївна та Микола Романович привітали учасників змагань зі святом, побажали їм здоров’я, наполегливості та спортивних перемог.

У ході візиту вони ознайомилися з новим кабінетом військово-патріотичного виховання. Тут своєю тематичністю вразило усе: вміло підібраний наочний, навчальний  матеріал, фотографії, картини, пам’ятні речі воїнів, оздоблення стелі та багато інших цікавих речей. Оформленням кабінету займалися вчителі Вадим Башинський та Наталія Башинська.

Голова райдержадміністрації дав доручення начальнику відділу освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації преміювати цих педагогів у розмірі посадового окладу.

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3