У Першотравенську. Зустрічі з жителями громад району продовжуються.

Мешканці сіл та селищ завжди  надзвичайно відповідально ставляться до зустрічей з представниками влади, тож відповіді воліють почути, як-то кажуть, з перших вуст. Саме тому, за ініціативи Миколи Вельчинського і  сьогодні, 22 лютого, відбулася чергова робоча зустріч голови райдержадміністрації з мешканцями смт Першотравенськ.

Участь у ній взяли голова районної ради Сергій М’ялківський, секретар селищної ради Лариса Піщанецька, начальник управління праці та соціального захисту населення Микола Ковбан, а також начальник Баранівського відділу з питань призначення та перерахунків пенсій Наталія Сябрук.

Розпочався захід із нагородження відзнаками Президента України за участь в антитерористичній операції, згідно Указу Президента  України від 17.02.2016 № 53/2016, старшого сержанта - Кошового Богдана Олеговича, старшини - Дмитрука Віталія Миколайовича та рядового – Ятлука Сергія Юрійовича. У нагородженні приймав участь начальник відділення забезпечення Баранівського районного військового комісаріату Іван Туровський.

Одним із перших питань, яке підняли жителі громади, було закриття відділення Ощадбанку в смт Першотравенськ. З даного питання виступили начальник відділу ММСБ філії – Житомирського обласного управління АТ «Ощадбанк» Світлана Вікторівна Зубрійчук та керуючий Баранівським відділенням філії Житомирського обласного управління АТ «Ощадбанк» Павло Павлович Яківчук. З їх слів, утримувати приміщення в смт Першотравенськ є збитковою справою, оскільки воно не відповідає тим умовам, при яких мають працювати банківські працівники. Вкладати кошти і робити ремонт недоцільно, оскільки майже усі працівники бюджетної сфери отримують заробітну плату через картки Приватбанку. Згідно постанови Національного банку України жодна фінансова установа не має права працювати у збиток, тому прийнято рішення про закриття відділення і встановлення банкомату та терміналу самообслуговування.

Після виступів керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб про основні зміни в законодавстві України з питань монетизації субсидій, пенсійного забезпечення відбулося обговорення питань, які найбільше турбують жителів селища – ремонт моста, освітлення вулиць, про викиди у річку Понінківською картонно-паперовою фабрикою, рентгенологічне обстеження, будівництво водонапірної башти та ін.

Ті ж, хто завітав на зустріч, змогли конструктивно поспілкуватися та відкрито взяти участь в діалозі, отримавши відповіді на питання, що їх цікавили.

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3