Зустріч з жителями Гриньок

Безпосереднє спілкування з людьми допомагає своєчасно виявляти найболючіші проблеми, тому проведення зустрічей з жителями району на місцях є основним завданням районної влади.

Так, 25 лютого 2019 року, відбулася зустріч голови райдержадміністрації Миколи Вельчинського з жителями села Гриньки.

Участь у зустрічі взяли голова районної ради Сергій М’ялківський, Кашперівський староста Володимир Муравський, начальник управління праці та соціального захисту населення Микола Ковбан, начальник управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимир Хіміч, головний спеціаліст Баранівського відділу з питань призначення та перерахунків пенсій Інна Нагребецька, директор ТОВ «Баранівка-Агро» Михайло Семенець.

Про механізм надання житлових субсидій населенню у грошовій формі   розповів начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Микола Ковбан. Зокрема, він поінформував, Урядом 27 грудня 2018 року прийнято Постанову № 1176, якою   внесено зміни до Положення про порядок надання населенню субсидій. Змінами визначено три етапи впровадження монетизації: з 1 січня, 1 травня та 1 жовтня 2019 року.

I етап: з 1 січня 2019 року участь у монетизації субсидій беруть сім’ї, які звертаються за допомогою вперше; II етап: з 1 травня 2019 року монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію в літній період; III етап: з 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, яка має охопити усіх отримувачів субсидій.

«Субсидія від держави надходитиме на персональний рахунок субсидіанта в Ощадбанку. Для того, щоб подати документи (заяву та декларацію) за новим зразком, заявнику необхідно обов’язково мати персональний мобільний телефон, оскільки це передбачено нашою заявою та є передумовою для подальшої співпраці з Ощадбанком. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про надходження коштів, їх використання та залишок», - зазначив Микола Олександрович.

Також він звернув увагу присутніх, що від початку 2019-го року українським батькам почнуть відшкодовувати послугу з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня". Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2018 року. Послуга «муніципальна няня» передбачає, що батьки чи опікуни дитини до трьох років зможуть отримувати компенсацію за оплату послуг няні для дитини. Йдеться про суму в 1626 гривень, які надаватиме держава.

Головний спеціаліст Баранівського відділу з питань призначення та перерахунків пенсій Інна Нагребецька розповіла про заплановані у 2019 році перерахунки пенсій та основні зміни у набутті права на пенсію. Повідомила, що усі бажаючі можуть зареєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду України з метою отримання інформації про сплату пенсійних внесків.

Звичайно, сьогодні проблем вистачає, але найбільше мешканців Гриньок хвилювали питання отримання орендної плати за земельні паї, ремонту доріг, автобусного сполучення, освітлення вулиць, працевлаштування.

Микола Романович запевнив, що нещодавно мав зустріч з губернатором і дорогу Баранівка-Кашперівка-Гриньки буде відремонтовано  вже у нинішньому році.  

Очільник району пообіцяв взяти під особистий контроль і питання автобусного сполучення. Адже жителі села мають можливість доїхати до Баранівки лише в п’ятницю. Тож найближчим часом заплановано провести зустріч із перевізником, який обслуговує даний маршрут, для визначення додаткового дня для перевезення.

З питань орендної плати за земельні паї виступив директор ТОВ «Баранівка-Агро»  Михайло Семенець.

Місцеві жителі висловили бажання, щоб у селі працював медичний працівник, а також розповіли про проблему працевлаштування. У селі проживає, в основному, населення середнього віку, а працювати, на жаль, немає де. З цього питання виступив Володимир Хіміч, розповів про вакансії, які  на даний час є в районі.

У ході зустрічі особливу увагу Микола Вельчинський приділив  стану реалізації ініціатив Президента України та Уряду та зауважив: « Ми -кожен на своєму місці, маємо разом будувати свою державу і це запорука її процвітання».

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3