До уваги батьків! Реабілітація для дітей з ДЦП

Цього року Міністерство соціальної політики отримає із держбюджету 130 млн грн для здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу (ДЦП). Ці кошти будуть розподілені між областями та районами пропорційно до кількості дітей, які там проживають.

На сьогодні Мінсоцполітики спільно з іншими центральними органами виконавчої влади опрацьовує проект Порядку використання цих коштів,  яким передбачається покласти функції реалізації цієї програми на місцевий рівень.

Тож батьки, діти яких мають інвалідність внаслідок ДЦП, можуть звернутися в управління праці та соціального захисту Баранівської РДА (10 кабінет) для запису на  реабілітацію (буде проводитись в порядку черговості).

Літнє оздоровлення дітей пільгових категорій

У 2019 році на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій населення з обласного бюджету спрямують 10,5 млн грн. Ці кошти будуть розподілені між районами відповідно до кількості пільгових категорій дітей, які там проживають. Про це зазначив директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Юрій Прокопець 27 лютого під час засідання обласного штабу щодо підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей, повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

Як відомо, повноваження щодо оздоровлення та відпочинку дітей вже передано до компетенції департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА, на районному рівні - до управлінь праці та соціального захисту населення.

Директор департаменту додав, що якщо обласні кошти спрямовуються лише на заклади Житомирщини, то райони та ОТГ можуть передбачити кошти у заклади інших міст. Адже саме в об’єднаних громадах мають визначати напрямки, куди краще відправити дітей на оздоровлення та відпочинок.

Управління праці та соціального захисту населення Баранівської РДА нагадує, що до пільгових категорій дітей, які мають право на оздоровлення за рахунок бюджетних коштів, належать:

-діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

-діти осіб, загиблих чи померлих внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів;

-діти з інвалідністю, здатні до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);

-діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;

-діти осіб, визнаних учасників бойових дій;

-діти з багатодітних та/або малозабезпечених сімей;

- діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;

-рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім'ї;

-талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій,  учасники дитячих творчих колективів і спортивних команд;

-діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

Батьки/опікуни/піклувальники/прийомні батьки, які виховують дітей, що належать до названих вище категорій, можуть звернутися в управління праці та соціального захисту населення Баранівської РДА (каб.10) для запису (в порядку черговості) на літнє оздоровлення дітей.

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3