Відбулася оперативна нарада з питання замору риби

Як повідомили в управлінні екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації, сьогодні, 12 квітня, відбулася оперативна нарада з питання замору риби в р. Случ в м. Баранівка, який, за повідомленням Баранівської райдержадміністрації, трапився сьогодні вранці.

Нарада відбулася за участю начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ревенко Оксани Михайлівни, заступника начальника управління Сіренького Сергія Петровича та працівників управління, заступника начальника Державної екологічної інспекції Поліського округу Зибалова Сергія Володимировича, начальника управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області Гонтара Олександра Івановича, начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Кончаківської Світлани Петрівни.

Як з'ясувалося, сьогодні близько о  8-й годині ранку біля пропускної греблі в м.Баранівка зі сторони смт Першотравенськ було зафіксовано масову загибель живих водних ресурсів, зокрема: сома, ляща, коропа, плітки, окуня та ін.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу 10 квітня було здійснено виїзд на місце. На момент обстеження річки Хомора від межі Житомирської та Хмельницької областей до гирла спостерігалося знесення течією сірої невідомої желеподібної речовини та її накопичення на водних рослинах та дні річки. Найбільший ореол накопичення зафіксовано на гирлі річки Хомора в с.Марківка Баранівського району, при цьому відчувався різкий неприємний запах, подібний до хімічного.

У ході обстеження з річок Случ та Хомора було відібрано проби води та вилучено для дослідження зразки загиблої риби. Встановлено, що вміст розчиненого кисню менше встановленої норми, велика концентрація хімічного споживання кисню. Наразі проводяться лабораторні дослідження.

На даний час державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу спільно з працівниками рибоохоронного патруля, Держпродспоживслужби, Національної поліції, представниками органів місцевого самоврядування та органів влади проводяться заходи щодо порятунку риби, встановлення причин її загибелі та усунення негативних наслідків.

На нараді  обговорено питання оперативного проведення лабораторних досліджень проб води з р. Случ та зразків риби.

Для забезпечення своєчасного проведення лабораторних досліджень прийнято рішення про те, що відповідальні фахівці Державної екологічної інспекції Поліського округу та Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області будуть працювати у суботу 13 квітня 2019 р.

 

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3