Засідання районного конкурсного комітету на визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району

Під головуванням начальника управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та житлово–комунального господарства райдержадміністрації Володимира Хіміча 30 липня в райдержадміністрації  відбулося засідання районного конкурсного комітету на визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.

Конкурс проводився відповідно до статті 43 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081.

Функції робочого органу з підготовки матеріалів проведення конкурсу на визначення пасажироперевізників покладено на відділ економічного та агропромислового розвитку управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та житлово–комунального господарства райдержадміністрації,  як організатора пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району.

Районною державною адміністрацією на офіційному веб-сайті 06 червня 2019 року було розміщено оголошення про конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування.

Об’єктом конкурсу є маршрути: «Баранівка-Першотравенськ», «Баранівка-Рогачів», «Полянка-Баранівка».

Заяву на участь у конкурсі щодо маршрутів: «Баранівка-Першотравенськ», «Баранівка-Рогачів» подав один перевізник – ФОП Карпенко П.М.

Документи для участі у конкурсі на право здійснення перевезення пасажирів перевізником-претендентом ФОП Карпенко П.М. були підготовлені відповідно до вимог статей 45 і 46 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081.

30 липня 2019 року за результатами засідання конкурсного комітету ФОП Карпенка П.М. визнано переможцем конкурсу, з яким буде укладено договори на обслуговування маршрутів: «Баранівка-Першотравенськ», «Баранівка-Рогачів».

У ході засідання було вирішено: у зв’язку з відсутністю пропозицій від пасажироперевізників щодо обслуговування маршруту  «Полянка - Баранівка», організатору пасажирських перевезень виставити даний маршрут на наступний конкурс.

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3