України син

Під  такою  назвою 20 грудня  2019 року в   Першотравенському  ліцеї Баранівського  району пройшов відкритий шкільний  фестиваль творчості  Вадима Крищенка «України син».         Головною  метою та завданням  Фестивалю є знайомство з  піснею та  поетичною творчістю  поета-пісняра  Вадима  Крищенка, активізація  творчої  діяльності школярів, формування смаку та попиту на високохудожні  літературні та музичні  твори, створення умов  для  формування  та  розвитку  національних традицій  сучасного вокального виконання, літературного читання.

Чому  саме   Вадима  Крищенка?. А  тому, що в с. Глибочок  Баранівського  району  пройшли його дитячі роки. Син учителів  із міста   Житомира,  із дитинства зігрітий ласкою та  рідним  словом. Чимало теплого, ліричного влила  в його дитяче  серце бабуся Уляна з села  Глибочок, під наглядом якої від підростав. Нині вулиця, на якій  стоїть бабусина хата, носить  ім’я її  славного  внука  Вадима  Крищенка. Поет  зізнається, що можливо, саме з  тієї селянської хати - витоки  його поезії. Тут були його вірні  друзі, з якими він  товаришував, ділився своїми  таємницями. Один із них і досі  проживає в с.Глибочок.  Це- Свінціцький  Юрій Євгенович, який був на Фестивалі почесним гостем. Теплими словами  згадував Вадима  Крищенка. 

На жаль, Вадим  Крищенко   за  станом  здоров’я  не  зміг  завітати до Першотравенська. Проте він записав відеопривітання для  всіх присутніх, де з  вдячністю  звертається до директора ліцею Данилюка І.Л., ініціатора  Фестивалю, учнівського та  педагогічного колективів навчальних закладів та до  свого товариша  Свінціцького Ю.Є. До речі, в Першотравенському  ліцеї  відкрито  кабінет української мови та літератури ім. Вадима Крищенка. Облаштовано  автобусну зупинку в с.Глибочок, на стіні якої  написані слова з пісні Вадима Крищенка:

Це край, де я родилась і   живу,

Де все для  мене рідне – не  байдуже,

Де зірка з неба …

У  відкритому  Фестивалі  шкільної  творчості  Вадима Крищенка «Син України»  взяли   участь 11 учнівських  колективів навчальних закладів Кам’янобрідського ліцею ім.В.Чорновола, Першотравенського  ліцею, навчальні заклади Баранівської  громади – Баранівський ліцей №1, Баранівська  школа  мистецтв, Глибочанська ЗОШ І-ІІ ст., навчальні заклади Довбиської громади -  Мар’янівська ЗОШ  І-ІІІ ст., Довбиська ЗОШ І-ІІІ ст.,  Дубрівської  громади – Мокренська ЗОШ І-ІІІ ст., Дубрівська ЗОШ  І-ІІІ ст., Хижівська ЗОШ І-ІІІ ст. та Понінківська ЗОШ І-ІІ ст.    57 учасників заходу  декламували вірші, співали, танцювали, грали на музичних інструментах  репертуар Вадима  Крищенка. Програма проводилась за  номінаціями: Сольний та гуртовий спів пісень Вадима Крищенка та декламування  віршів.

У виконанні   учасників Фестивалю звучали пісні «Мій рідний край», «Полісяночка» (Глибочанська ЗОШ І-ІІ ст.), «Лебеді  кохання» (Мокренська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Листопад» (Хижівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Родина» (Мар’янівська ЗОШ І-ІІІ ст.),  «Дорога до  матері»(Понінківська ЗОШ І-ІІ ст.), «Наливаймо  браття» (Першотравенський ліцей), «Чекання любові» (Кам’янобрідський ліцей ім.В.Чорновола» вірші «Дорога» (Довбиська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Молитва»(Мокренська ЗОШ І-ІІІ ст., «Я так хочу бути з тобою» (Баранівський ліцей №1) « Не розібрався» (Баранівська школа  мистецтв) та інші.

Кожен учасник   Фестивалю  був  нагороджений подарунком та  грамотою.

На Фестивалі була  присутня виконавчий директор Вадима  Крищенка з міста Київ Інна Павленко, автор першої  книги про Вадима  Крищенка, яка від імені Вадима Крищенка подарувала  книги та вітальні листівки.

Участь у фестивалі також взяв голова Баранівської районної ради  Сергій  Сергійович  М’ялківський, який привітав учасників та побажав їм успіхів.Сьогодні  Вадим  Крищенко  «дійшов свого  зросту і сили». Його  внесок у сучасну поезію значний  і  вагомий. Сподіваємось, що  він нас  порадує ще  великою кількістю ліричних поезій і подарує нам  свої  пісні. Отож, насолоджуймось і переймаймо закладену в його творах глибинну мудрість.

Ми впевнені, сьогодення України, буде оспівано Вадимом Крищенком у нових  поезіях. А ми її    відтворимо у започаткованому щорічному Фестивалі шкільної творчості Вадима Крищенка «України син».

Тож нехай почуте сьогодні стане для когось відкриттям, для когось- джерелом віри  й любові.

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3