Відбулося перше засідання спостережної ради лікарні

 

29 січня за участю голови районної державної адміністрації І. Туровського, заступника голови районної ради Т. Кравчук, Баранівського міського голови А. Душка, його першого заступника Н. Кокітко відбулося перше засідання Спостережної ради КНП «Баранівська комунальна центральна лікарня».
Із 16 членів спостережної ради присутніх було 14. Також присутні були завідувачі відділень і лікарі, які приймали активну участь в обговоренні.
Головною спостережної ради обрано Кокітко Н.В., заступником - Лісовського В.Й. (Довбиська ОТГ), секретарем – Дем’янюк О.Ю.
Головний лікар КЦРЛ Шатровський І.В. ознайомив присутніх із заходами, які були проведені в результаті підготовки до отримання ліцензії на медичну практику в процесі реформування. Рівень готовності 81% і це непоганий результат. Подано документи на отримання ліцензії. Із 27 доступних пакетів медичних послуг лікарня подається на 24, а це означає, що на всі діючі відділення. Єдиною проблемою, яка є на сьогодні - це відсутність лікаря неонатолога у пологовому відділенні. Через це пакет медичних послуг на пологове відділення може бути не підписаний.
Для забезпечення повноцінної роботи з 1 квітня 2020 року (придбання медикаментів, обладнання) лікарні необхідно близько 1 млн.грн. У результаті домовленості цю суму вирішено розділити між громадами в процентному відношенні до кількості населення: 73% - Баранівська ОТГ, 9% - Довбиська ОТГ, 5,8% - Дубрівська ОТГ, 10,8 % - бюджети Баранівського району, Першотравенська, Кам’яного Броду.
Наступним питанням було обговорення структури КНП «Баранівська КЦРЛ». Членам спостереженої ради було запропоновано опрацьовану структуру всіх відділень, яка передбачає їх об’єднання між собою. Проте всі відділення зберігаються. Єдина пропозиція про можливе скорочення пологового відділення у разі відсутності неонатолога не була підтримана спостережною радою. Члени спостереженої ради доручили керівництву Баранівської міської ради та КПН «Баранівська КЦРЛ» зустрітися із лікарем, яка може виконувати цю роботу. За результатами цієї зустрічі спостережна рада збереться на чергове засідання, щоб проголосувати за структуру. Саме тоді і буде прийняте остаточне рішення щодо подальшого функціонування пологового відділення, адже лише після вирішення питання із лікарем неонатологом, буде зрозуміла структура реформованої лікарні, розташування відділень. 
Також в результаті змін в структурі запропоновано до скорочення 47 посад, зменшення ліжкомісць з 145 до 105, скорочення сторожів та кухарів. В результаті обговорення спостережна рада не погодила скорочення сторожів, а рекомендувала внести зміни до їх посадових інструкцій. Стосовно кухарів, то їх залишиться лише 2.
Вирішено також питання доставки важкохворих до найближчих лікарень. Оскільки спеціалізовані медичні автомобілі є лише у екстреної допомоги, то доставкою хворих займатиметься ця установа, а КЦРЛ буде їй відшкодовувати вартість цієї послуги. Враховуючи вартість сучасного реанімобіля та стан доріг, таке рішення вигідно і лікарні, і пацієнтам

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3