Велике будівництво на Житомирщині: Олександр Кубраков та Наталія Остапченко проінспектували реконструкцію М-06

Сьогодні, 14 травня, на Житомирщині з робочою поїздкою перебував голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков. Він разом із заступницею голови Житомирської ОДА Наталією Остапченко проінспектували хід реконструкції північного обходу Житомира М-06. Зокрема, звернули увагу на темпи виконання робіт, поспілкувалися з представниками китайської компанії, яка виконує реконструкцію.

«Відвідав реконструкцію обходу Житомира на М-06. Якщо коротко – підрядником виконані роботи на 43%, а контракт спливає в цьому році. Для втілення амбітних планів «Великого будівництва» потребуємо потужніших темпів», – наголошує Олександр Кубраков.

Реконструкція Північної об’їзної Житомира реалізується в рамках спільного проєкту Укравтодору і ЄБРР та ЄІБ. Підрядна організація, компанія Sinohydro Corporation має контракт з Укравтодором з листопада 2017 року. Роботи ведуться з червня 2018. Строк реалізації контракту: 2018 ‒ 2020. Протяжність ділянки, де здійснюється реконструкція, 22 км. Проєктом передбачено доведення ділянки автодороги до І-б технічної категорії.

Наталія Остапченко зазначила, що на Житомирщині цього року в рамках «Великого будівництва» виконають ремонт 196,3 км доріг, з яких 145,7 км – дороги місцевого значення та 50,6 км – дороги державного значення. На ці цілі в області передбачено 1 млрд 942,7 млн грн.

«Якісно змінений підхід до ремонту доріг, адже всі зусилля спрямовуються на капітальну реконструкцію, а не просто виконання ямкового ремонту. Реконструкція ділянки дороги М-06 Північний обхід – це один із наймасштабніших проєктів «Великого будівництва» в області», – наголошує заступниця голови ОДА.

За інформацією Олександра Кубракова, підрядник мобілізував 100% штату персоналу для виконання ремонтних робіт на автомобільній Північному об’їзді. Наразі відповідно до контракту підрядником виконано робіт на 43%, з них 75% готових дорожніх робіт, 37% – будівництво шляхопроводів, 16,7% перенос комунікацій.

Представник китайської компанії Sinohydro запевняє, що вони докладуть максимуму зусиль для вчасного завершення проєкту. Найбільше робіт у компанії на сьогодні залишається на ділянці дороги протяжністю 7 км, де мають влаштувати бетонне покриття.

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3