“Велике будівництво” та “Мандруй Україною”: реалізація програм у дії

В рамках реалізації програм «Велике будівництво» та «Мандруй Україною», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським, найближчими тижнями відкриються нові відремонтовані автошляхи до курортів на Чорному та Азовському морях, повідомив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко.

«Для нас це важливо – щоб українці та іноземні громадяни могли мандрувати по всій країні гарними дорогами, – і не тільки дорогами, а й на потягах і літаках», – заявив Кирило Тимошенко на брифінгу у Києві.

Голова Державного агентства автомобільних доріг (Укравтодор) Олександр Кубраков розповів, що однією з таких доріг стане траса національного значення Н-30, яка проходить територією Запорізької області та сполучає Василівку та Бердянськ. Цю оновлену дорогу протяжністю 120 км відкриють вже у липні. Наразі вже на двох третинах ділянки прокладений верхній шар полотна.

«Міжнародна траса М-18, яка виводиться до Василівки із Запоріжжя, зараз повністю ремонтується. Ідуть роботи на всій ділянці. І вся вона буде приєднана до нормальної мережі доріг», – додав Олександр Кубраков.

Також, за його словами, у липні запланований початок ремонту дороги до Очакова. «Очаків – наш порт, наш курорт. Це база Військово-Морських сил. Вся дорога повністю буде відремонтована в цьому році», – розповів він.

Голова Укравтодору також повідомив, що тримає ремонт автошляхів до Скадовська на Херсонщині та Затоки на Одещині.

Крім того, заступник керівника Офісу Президента України наголосив, що в рамках масштабного оновлення дорожнього полотна відбуваються ремонтні роботи на трасах, які ведуть до інших туристичних місць. Йдеться, зокрема, про ділянки дороги на Хмельниччині. Відповідне рішення ухвалили після робочої поїздки Глави держави до цього регіону минулого тижня.

«Траса, яка йде з Хмельницького до туристичного центру Кам’янець-Подільського і Сатаніва, будуть зроблені цього року, щоб люди мали можливість мандрувати Україною, подорожувати і дивитися гарні місця», – зазначив Кирило Тимошенко.

Очільник Укравтодору додав, що ремонти тривають і в рамках проекту «Малого карпатського кільця» на території трьох західних областей країни, а також на дорогах Долина – Хуст та Н-13 (Львів — Самбір — Ужгород).

Довідково. До курортів на Чорному та Азовському морях найближчими тижнями відкриють відремонтовані дороги. Дорога до моря: Незабаром відкриють відремонтовані автошляхи до курортів на Чорному та Азовському морях.

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3