Реконструкцію очисних споруд на ТОВ «ПКПФ-Україна» мають завершити до кінця року

16 червня у Полонській райдержадміністрації відбулося спільне засідання представників влади Баранівського та Полонського районів і представників Понінківської картонно-паперової фабрики щодо вжиття належних заходів, спрямованих на запобігання забрудненню річок Хомора та Случ на території Полонського району, Хмельницької області та Баранівського району, Житомирської області.

У засіданні взяли участь голова Полонської РДА Анатолій Мороз, його заступник Сергій Нарожний, голова Полонської районної ради Олег Янчук, голова Полонської міської ОТГ Франц Скримський, секретар Понінківської селищної ради Геннадій Гончаренко, голова Баранівської РДА Іван Туровський, заступник голови Баранівської районної ради Тетяна Кравчук, заступник голови Баранівської міської ОТГ Василь Савчук та генеральний директор ТОВ «Понінківської картонно-паперової фабрики – Україна» Руслан Сава.

За словами директора фабрики Руслана Сави, наразі фабрика працює над реалізацією проекту технічного переоснащення вузла біологічної очистки очисних споруд підприємства. Всі роботи проводяться згідно графіка, Загалом планується залучити на ці потреби понад 20 млн. грн і до кінця поточного року всі роботи з реконструкції очисних мають завершитись.

«Дані очисні споруди обслуговуватимуть не лише фабрику, але й смт Понінку. Потужність очисних споруд повністю забезпечуватиме життєдіяльність фабрики та селища та матиме значний додатковий резерв. Хід робіт з реконструкції очисних споруд широко висвітлюються на офіційному сайті фабрики», - зазначив Руслан Сава.

Згідно протокольного рішення, учасники спільного засідання вирішили:
1. Активізувати роботу стосовно інформування населення через друковані засоби масової інформації та соціальні мережі щодо проблемних екологічних питань річок Хомора та Случ , а також стану технічного переоснащення вузла біологічної очистки очисних споруд на ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика – Україна».
2. ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика – Україна» надавати щотижневу інформацію по будівництву та переоснащенню очисних споруд;
3. Щомісячно запрошувати у відведений день та час делегацію громадян Баранівського району для наочного показу стану проведення робіт на очисних спорудах. Транспортний засіб забезпечить ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика – Україна»;
4. Щомісячне обстеження русла р. Хомора в межах громад та присутність представників громад при обстеженні річки фахівцями екологічних інспекцій Хмельницької та Житомирської областей (за згодою сторін);
5. Комісійне обстеження та встановлення сторонніх забруднювачів р. Хомора з подальшим спрямуванням матеріалів у відповідні органи для вивчення та реагування;
6. Понінківській селищній раді об’єднаної територіальної громади активізувати роботу по дослідженню стану річки та проекту її очистки.

Також учасники засідання відвідали очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна» та наочно ознайомилися з ходом реалізації проекту.

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3