Велике будівництво на Житомирщині: Віталій Бунечко проінспектував завершені об’єкти у Квітневій ОТГ

17 листопада, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко з робочою поїздкою відвідав Квітневу об’єднану територіальну громаду та перевірив, як завершено комплекс робіт із реконструкції об’єктів соціального призначення – Квітневої ЗОШ І-ІІІ ступенів та амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Проєкти реалізовано в рамках національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.

«Школа у Квітневому стала гарним прикладом того, що ми вміємо якісно доводити до логічного завершення розпочаті проєкти та виконувати те, що обіцяли громаді. Відтепер 150 учнів Квітневої громади, зокрема з с.Квітневе, с.Єрчики, с.Велика Чернявка, с.Яблунівка, с.Романівка, с.Дехтярка, с.Кошляки та с.Почуйки зможуть навчатися у безпечних та комфортних умовах, а громада отримає змогу економити на опаленні енергоефективної будівлі», – зазначив Віталій Бунечко.

Проєктом передбачено: заміна рулонної покрівлі на ПВХ-мембранну, утеплення та оздоблення зовнішніх стін будівлі, утеплення стін підвалу, заміна дерев’яних вікон та дверей на металопластикові, влаштування вимощення навколо будівлі, ремонт систем водовідведення.

Зараз у школі завершено усі роботи. Загальна кошторисна вартість об’єкту складає близько 7 млн гривень.

Голова ОДА також проінспектував будівництво амбулаторії на 1-2 лікаря з житлом у с.Квітневе.

Це вже п’ята сучасна сільська амбулаторія, побудована цьогоріч у рамках Програми Президента. Зокрема на минулому тижні було відкрито сучасну амбулаторію в Білилівці Ружинської територіальної громаді.

Відповідно до проєкту побудовано одноповерхову будівлю загальною площею 320,0 м.кв. Житлова зона складається з: житлових кімнат, кухні, їдальні, гардеробної, санвузлів та душових. У зоні для надання первинної медичної допомоги розміщуються кабінети лікарів, процедурна, кабінет щеплень, аптечний пункт та реєстратура.

Крім того, для амбулаторії придбано спеціалізований автомобіль «Рено Дастер» та комплект телемедичного обладнання. Це дозволить лікарю не лише оперативно діставатися на виклики, але й проводити консультації з профільними спеціалістами у разі потреби.

Амбулаторія буде обслуговувати 4325 осіб населення Квітневої громади, до якої входить 5 сільських рад.

«Ми розуміємо, що в нинішніх умовах загострення ситуації із коронавірусною інфекцією надання якісних медичних послуг місцевому населенню вкрай необхідно. Зовсім скоро ми відкриватиме нові амбулаторії у смт Биківка, с.Краснопіль, с.Липне. Роботи на цих об’єктах фактично завершені», – повідомив голова Житомирської ОДА.

Загальна кошторисна вартість проєкту близько 9 млн грн.

Під час робочої поїздки до Квітневої ОТГ Віталій Бунечко також перевірив, як проводиться капітальний ремонт автомобільної дороги Квітневе-Кошляки через Єрчики, яка є надзвичайно важливою транспортною артерією для Квітневої громади.

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку ОДА, підрядник виконує усі роботи за графіком, порушень щодо якості асфальтного покриття не виявлено.

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3