Формується ініціативна група з підготовки установчих зборів щодо формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації

У зв’язку із припинення повноважень громадських рад при міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, районних державних адміністраціях, утворених до 22 лютого 2014 року (постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року №688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996»), Баранівська райдержадміністрація запрошує керівників громадських організацій увійти до ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

Формування нового складу громадських рад відбуватиметься відповідно до Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”.

Всі бажаючі можуть звернутися до 15 лютого 2015 року у сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації, каб.23, тел.4-22-16.