Структура РДА

Заголовок Автор Перегляди
Структурні підрозділи РДА Автор: editor 872

Дочірні категорії

Голова районної державної адміністрації

Федорчук Володимир Васильович

Народився 5 листопада 1956 року в с. Радулин Баранівського району Житомирської області. Освіта вища, в 1984 році закінчив Житомирський сільськогосподарський інститут за спеціальністю " агрономія", отримавши кваліфікацію " вчений агроном". Свою трудову діяльність розпочав у 1977 році землевпорядником колгоспу " Шлях Леніна" с. Орепи Новоград-Волинського району, з червня 1978 року був призначений на посаду заступника голови в тому ж колгоспі. З січня 1984 року по грудень 1995 року працював головою колгоспу ім. Жданова в с. Велика Горбаша Новоград-Волинського району. У грудні 1995 року був призначений на посаду першого заступника голови Новоград-Волинської райдержадміністрації. З липня 1996 року - начальник управління сільського господарства і продовольства Новоград-Волинської райдержадміністрації. З грудня 1996 року по квітень 1998 року працював на посаді першого заступника голови Новоград-Волинської райдержадміністрації. З квітня 1998 року по квітень 2006 року - голова Новоград-Волинської районної ради. У липні 2006 року призначений на посаду першого заступника голови Новоград-Волинської райдержадміністрації. З липня 2010 року по червень 2011 року тимчасово не працював. У червні 2011 року призначений на посаду першого заступника голови Новоград-Волинської райдержадміністрації.

 З 30 вересня 2011 року призначений на посаду голови Баранівської районної державної адміністрації.

Перший заступник голови районної державної адміністрації
 Ількович Вікторія Леонідівна

Народилася 1 травня 1964 року в с. Ушомир Коростенського району Житомирської області. Освіта вища, в 1988 році закінчила Житомирський державний педагогічний інституті ім. І. Франка за спеціальністю " Математика і фізика", отримавши кваліфікацію вчителя математики і фізики. Свою трудову діяльність розпочала в 1981 році інструктором по спорту колгоспу ім. Шевченка с. Горщик Коростенського району, з грудня 1982 року – слухач підготовчого відділення, а з серпня 1983 року – студентка Житомирського державного педагогічного інституту ім. І. Франка. З серпня 1988 року по серпень 1989 року працювала викладачем математики СПТУ № 31 смт. Довбиш Баранівського району. У серпні 1989 року була призначена вчителем математики Явненської неповної середньої школи. З вересня 1991 року – вчитель математики Радулинської неповної середньої школи. З серпня 1995 року по вересень 1998 року працювала вчителем математики Хижівської середньої школи. З вересня 1998 року по жовтень 2011 року – директор Хижівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. У жовтні 2011 року призначена на посаду начальника відділу освіти Баранівської райдержадміністрації.

З 7 вересня 2012 року призначена на посаду першого заступника голови Баранівської районної державної адміністрації. 
 


Заступник голови районної державної адміністрації

Хіміч Володимир Валентинович

Народився 26 січня 1974 року в с. Стара Гута Баранівського району Житомирської області. Освіта вища, в 1996 році закінчив Житомирську державну агроекологічну академію України  за спеціальністю " Зооінженерія", отримавши кваліфікацію зооінженера. А в 1999 році Національний аграрний університет за спеціальністю " Професійне навчання", здобувши кваліфікацію зооінженера - педагога. Має досвід роботи в органах державної виконавчої влади, в галузі агропромислового виробництва району. У серпні 2002 року був призначений на посаду начальника відділу тваринництва, заступником начальника з питань тваринництва управління сільського господарства Баранівської районної державної адміністрації. З вересня 2005 року працював заступником начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації. З липня 2011 року був начальником цього ж управління.

З 1 березня 2012 року призначений на посаду заступника голови Баранівської районної державної адміністрації. З 7 жовтня 2013 року - перший заступник голови Баранівської районної державної адміністрації.

Заступник голови районної державної адміністрації

Туровський Іван Йосипович

Народився 1 грудня 1964 року в с. Лісове Баранівського району Житомирської області. Освіта вища, у 1990 році закінчив Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Островського за спеціальністю " фізична культура". З 1985-го по 1988 рік працював вчителем фізичної культури в Лісовській загальноосвітній школі, два роки працював інструктором, а потім і першим секретарем Баранівського РК ЛКСМУ. З 1991 року працював вчителем фізкультури в Рогачівській загальноосвітній школі, потім у відділі у справах сім'ї, молоді та спорту Баранівської райдержадміністрації. У 2002 році очолив цей відділ. З березня по червень 2011 року обіймав посаду начальника відділу освіти Баранівської райдержадміністрації.

З  17 червня 2011 року призначений на посаду заступника голови Баранівської райдержадміністрації.

 

Керівник апарату районної державної адміністрації 

Приймак Ірина Володимирівна

Народилася 5 квітня 1982 року в с. Дубрівка Баранівського району Житомирської області. Освіта вища, у 2001 році закінчила з відзнакою Житомирський кооперативний економіко-правовий технікум, у 2007 році - Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого, отримала кваліфікацію юриста. З 2002 по 2010 рік працювала на посадах спеціаліста І-ї категорії та головного спеціаліста юридичного сектору апарату райдержадміністрації. З 2010 року - завідувачкою юридичного сектору апарату райдержадміністрації.

З 3 лютого 2012 року призначена на посаду керівника апарату Баранівської райдержадміністрації.

Відділ організаційно-кадрової роботи
начальник відділу Самчук Олександр Валентинович
тел. 4-21-35


- здійснює організаційне забезпечення діяльності районної державної адміністрації при розв’язанні проблем економічного і соціального розвитку, бюджету та життєзабезпечення населення району, а також проводить перевірки стану додержання на території району Конституції України, Законів України, виконання Указів і розпоряджень Президента України, Постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної, районної державних адміністрацій, інших законодавчих актів органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності і підпорядкування;
- аналізує рішення виконкомів міської, сільських, селищних рад, прийнятих з питань, що стосуються здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади та забезпечує їх статистичний облік, узагальнення матеріалів з цього питання;
забезпечує реалізацію державної політики у сфері державної служби та з питань кадрової роботи.

Загальний відділ
начальник відділу Закусило Надія Іванівна
тел.4-23-37

- забезпечує організаційно-технічне обслуговування прийому громадян у райдержадміністрації, веде облік заяв, скарг і пропозицій громадян та їх належний розгляд, готує аналітичні, довідкові та інші матеріали, забезпечення ведення діловодства, перевіряє стан роботи по розгляду листів, заяв і скарг, організації прийому громадян у відділах, управліннях райдержадміністрації, виконкомах місцевих рад, на підприємствах, в організаціях, установах незалежно від форм власності.


Відділ фінансово-господарського забезпечення
начальник відділу Новак Зоя Володимирівна
 тел.4-22-32

- організовує бухгалтерський облік і звітність райдержадміністрації, здійснює матеріально-технічне, господарсько-побутове забезпечення райдержадміністрації.


Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю
завідувач сектору Муравська Валентина Юріївна


тел. 4-22-16


- забезпечує взаємодію райдержадміністрації з політичними партіями, громадськими організаціями, релігійними конфесіями і засобами масової інформації;

- вивчає та узагальнює громадську думку, реагування різних верств населення на актуальні питання суспільного життя, прогнозує можливі наслідки прийнятих соціальних та політичних рішень.

Відділ ведення Державного реєстру виборців
начальник відділу Мігей Ріта Анатоліївна тел.4-22-55

Основними завданнями відділу ведення Реєстру є:

ведення Реєстру до якого вносяться відомості про громадян України, що мають право голосу і проживають, або перебувають на території села, селища, міста, які входять до складу Баранівського району, а також про громадян України, що мають право голосу і проживають, або перебувають за межами України;
складання та уточнення списків виборців на виборчих дільницях.


Юридичний сектор

завідувач сектору Муравський Максим Алікович, тел. 4-22-28

- забезпечує правову діяльність голови райдержадміністрації, його заступників, аналізує рішення виконавчих комітетів міської, селищних, сільських рад щодо відповідності їх чинному законодавству.


оловний спеціаліст мобілізаційної та режимно-секретної роботи

Заєць Василь Андрійович, тел. 4-22-16
- організовує планування, розроблення і проведення заходів з мобілізаційної підготовки та мобілізації, у тому числі з переведення району на роботу в умовах особливого періоду та здійснює контроль за їх виконанням;
- проводить роботу по підготовці до нормованого забезпечення населення в період особливого стану продовольчими та непродовольчими товарами, медичним обслуговуванням, послугами зв'язку, транспорту, комунальними та побутовими послугами;
- забезпечує виконання у районі вимог "Порядку організації та забезпечення режиму секретності в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях";
- здійснює контроль за виконанням заходів з мобілізаційної підготовки підприємствами, установами та організаціями з метою сталого функціонування району в умовах особливого періоду.

Про РДА
Структура РДА
Апарат РДА
Структурні підрозділи РДА
Керівництво РДА
Телефонний довідник
Вакансії
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Плани роботи
Прийом громадян
Акти
Нормативні акти
Регуляторні акти
Соціально-економічний паспорт
Доступ до публічної інформації
Державний реєстр виборців
Інформації
Запобігання проявам корупції
Соціальний захист
Очищення влади
До уваги суб'єктів господарювання та підприємницької діяльності
Для учасників АТО
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Містобудівна документація
Захист прав споживачів
Інформація про результати реалізації державної політики в районі
Паспорти бюджетних програм
Апарат райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури райдержадміністрації
Замовлення підручників

Оголошення

Масштаб

Державні
інтернет-ресурси

kmu

vr

zt

child

derzh

Комітет економічних реформ Житомирської області

civic_kmu

uhl6

drv_baner1

NOVA elita

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

plashka dlya novyn2 121 

 

 

 

banner meet your child 

 

 

 

interakt karta

 

 

 

3